Екватор першого дивізіону
Понеділок, 09 грудня 2013, 17:49

В неділю,08.12.2013 року відбувся перенесений другий ("монастирищенський") тур в групі "А" першого дивізіону. І якщо в другому турі групи "Б" ніяких несподіванок не відбулось, то в Монастирищі маленьку сенсацію створили волейболісти "Базиса", які зуміли на тай-брейку обіграти команду "Скибина" і вперше в новітній історії ліги вийти в групу найсильніших першого дивізіону.

Напругу ігор туру задали команди-лідери групи "А" , які зустрілись в першій зустрічі-перемогу на тай-брейку (18-16!!!) титанічними зусиллями вибороли діючі чемпіони першого дивізіону "А-пілон2". І лише трішки не дотягнули до перемоги волейболісти "Монастирища". Відверті аутсайдери групи команда "Маньківки" теж не збиралась пасти задніх і у всіх своїх зустрічах (і з "Апілоном" і з "Базисом") боролись як востаннє.Гіркота поразок не розхолоджує "кумів" ,а лише надає їм нові сили на боротьбу.Провальний тур для "Скибина" став показковим в плані ,що прохідних ігор в ліги не буває, боротись потрібно до кінця-і в цьому перевага наших змагань-результат спрогнозувати дуже важко.

По результатах першого кола змагань в групу А  вийшли команди:

ВК "Базис", "А-пілон2", ВК "Монастирище, ВК "Уманьпиво", зб.Теплика та ВК "Уманський педколедж"

В групу Б ввійшли команди:

"Куми" Маньківка, ВК "Оксанино", КФК "Скибин" ,ВК "ІАК" Іллінці. До цих команд приєднуються ще дві команди "джокери",які виявили бажання виступати з другого кола.

Календар ігор буде опубліковано після Нового Року!!!

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам