Перший дивізіон ліги.На старті
Неділя, 10 листопада 2013, 21:05

Відкриття сезону 2013-2014 років у першому дивізіоні волейбольної ліги «А-пілон»  відбулось в неділю 10 листопад,ще по свіжих "слідах" початку змагань у "Вишці". Заявки на участь у змаганнях подали  десять волейбольних аматорських команд із Вінницької та Черкаської області.

Змагання офіційно відкрив президент громадської організації "Асоціаціїя«А-пілон» Миронюк Василь Авксентійович. В своєму короткому виступі  президент привітав учасників змагань,побажав спортивних та особистих успіхів гравцям, окреслив завдвння, які стоять перед нашим спортивним рухом на нинішній сезон. В кулуарах змагань вже давно зріє ідея щодо проведення малих фінальних ігор розіграшу,в яких переможці та віце-чемпіони першого дивізіону змогли б поборотись силами та майстерністю із командами вищого дивізіону, які не беруть участь в фінальних іграх ліги.Ідея матеріалізується якраз в ювілейному сезоні ліги-в наступному році оргкомітет планує таки провести такі ігри,які, безумовно,викличуть неабиякий інтерес в глядачів, та простимулює до боротьби учасників обох дивізіонів.

Щодо самих змагань першого туру ліги:команди-учасниці першого дивізіону було поділено на дві групи за рейтингом, що складений по результатах ігор у попередньому сезоні. Змагання між командами групи «А» та «Б» проходили у спортивних залах Уманської міської гімназії та уманського гуманітарно-педагогічного коледжу. 
До складу групи «А» увійшли: «А-пілон-2»; «ВК «Скибин»; ВК «Монастирище»; «ВК«Базис»; «ВК Маньківка».
Група «Б»: «Уманьпиво»; ВК «Педколедж»; ВК «Оксанино»; ВК «ІАК»; збірна Теплика.

Поскільки перше коло змагань в першому дивізіоні має відбірний характер, то боротьба на майданчику почалась зразуж без розвідок-благо команди давно відомі один одному. Не хочеться переповідати побачене, але можна сказати лиш одне-вся боротьба за місце у чільній пятірці команд,які виборюватимуть чемпіонство в першому дивізіоні ще вся попереду. Лише лідери груп набрали по 6 очок, але місць в групі сильніших теж лише пять-тому боротись потрібно за кожен мяч в кожній партії,адже не виключено що і мячі будуть пораховані при визначені кращої із двох команд,які зайняли треті місця в групах.Поки що  за результатами змагань у групі «А» найбільшу кількість очок набрали команди «А-пілон-2»та  ВК «Монастирище».  У групі «Б» лідерами є команди «Уманьпиво» та ВК «ІАК».


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам