Пройшло відкриття волейбольного сезону у вищому дивізіоні
Неділя, 10 листопада 2013, 20:30

У суботу 9 листопада у спортивній залі загальноосвітньої школи с. Родниківка офіційно відкрито п’ятий ювілейний сезон волейбольної ліги “А-пілон”. В рамках волейбольної ліги сезону 2013-14 років пройшов перший тур змагань між командами вищого дивізіону.

Змагання офіційно відкрились на спільному параді команд. Представники команд та оргкомітету висловили теплі слова про нову зустріч старих знайомих в розіграші ліги, побажали спортивних та життєвих звершень, нових перемог та міцного здоровя.
Участь у змаганнях вищого дивізіону в цьому розіграші  беруть шість команд.Команда Вінницького коледжу НУХТ в звязку з участю в вищій аматорські лізі України не змогла приїхати на відкриття, ігри з їх участю перенесено на більш пізніший період. В суботніх іграх взяли участь п’ять волейбольних аматорських команд, а саме: «А-пілон», м. Умань; «Екодім», м. Вінниця; «Бирзула», м. Котовськ; 
Стахов і Ко» м. Тульчин; «СДЮШОР», м. Вінниця.Нова система розіграшу,яка передбачає нарахування очок за кожну виграну партію,і проведення  зустрічі з трьох партій простимулювало команди до безкомпромісної гри за кожен мяч.Такої напруги та видовищності в першому колі в першому турі команди не показували за всю історію розіграшу ліги. Крім того, всі команди "вишки" замітно підсилились. В грі беруть участь кандидати та майстри спорту ,які зовсім недавно "робили погоду на професійних волейбольних майданчиках.Все це разом і дає змогу говорити про потужне підсилення гри в вищому дивізіоні.Звичайно,ще дуже рано прогнозувати якісь результати виступу команд,але деякі учасники вже зробили вагомі заявки на лідерство в дивізіоні.Результати зустрічей:

1."Стахов і Ко" Тульчин-Бирзула Котовськ 1-2

2."Екодім" Вінниця -ОблСДЮСШ Вінниця 2-1

3."Екодім" Вінниця-"А-пілон" Умань 2-1

4."Стахов і Ко" Тульчин-ОблСДЮСШ 1-2

5."А-пілон" Умань-"Бирзула" Котовськ 3-0

По результатах першого туру в лідери вийшли команди "Екодім" та "А-пілон".

Наступний тур 14.12.2013 року приймає команда "Бирзула" Котовськ.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам