Визначився переможець кубку ліги серед дитячих команд
Неділя, 13 жовтня 2013, 15:00

В суботу 12 жовтня вперше в історії волейбольної ліги “А-пілон” в м. Умань пройшов розіграш кубку ліги серед дитячих команд. Змагання були присвячені Дню вчителя  і місцем їх проведення обрано спортивні зали Уманської міської гімназії та загальноосвітньої школи №14.


Характерною рисою цих змагань була напружена боротьба за вихід у наступне коло. Цьому сприяла обрана організаційним комітетом ліги система проведення розіграшу, а саме «олімпійська система» («плей-офф»). Вона націлена на максимально швидке виявлення найсильнішого та забезпечує справедливе присвоєння першого місця – його займає той, хто нікому не програв, у той час як всі інші учасники турніру комусь програють.
 В розіграшу кубку волейбольної ліги «А-пілон» взяло участь вісім дитячих волейбольних команд з Вінницької та Черкаської  областей, зокрема:

  1. ДЮСШ Ватутіно – тренер Божко Василь Петрович
  2. ДЮСШ Теплик-2 – тренер Руденко Володимир Якович
  3. ДЮСШ Теплик-1 – тренер Ворожбит Сергій Вячеславович
  4. 14 школа – тренер Бомко Валерій Олексійович
  5. Дмитрушки – тренер Деркач Валентин
  6. 10 школа -тренер Косай Олександр
  7. Уманська міська гімназія – тренер Плаксій Сергій
  8. с.Городецьке Уманського р-ну

         Після проведення жеребкування та визначення супротивників команд їх було розподілено по двох спортивних залах для проведення ігор першого колу. Змагання викликали значний інтерес молоді міста Умань і спортивні зали були заповнені болільниками.
         В ¼ фіналу господар змагань юнацька волейбольна команда Уманської міської гімназії у першому турі грала з однією із найсильніших команд ліги «Теплик». Вона показала технічну та злагоджену гру, але під натиском супротивника програла першу партію. В другій партії уманчани показали справжню чемпіонську гру і виграли з великою перевагою. Лише тай-брейк розсудив команди, віддавши заслужену перемогу гостям. Команда с.Дмитрушки паралельно обіграла команду 10 школи. Необхідно відзначити, що команди в першій парі показали класичну волейбольну гру, можливо не до кінця ще натреновану, але технічно та тактично правильну, а команди другої пари показували гру-аналог відомому "піонерболу". Відчувалось,що регулярно гравці не займаються волейболом,а просто "зібрались пограти". 
         Паралельно з цією грою в спортивній залі загальноосвітньої школи №14 змагалися команди «Теплик-2» та юнацька волейбольна команда школи №14. Команда «Теплик-2» з перших хвилин гри отримала явну перевагу та виграла з рахунком 2:0. 
         В ½ фіналу в запеклій боротьбі між командами у фінал вийшли «Теплик-1», "Теплик-2", с.Дмитрушки та команда ДЮСШ м. Ватутіно. У боротьбі за третє місце між командами «Теплик-2» та с.Дмитрушки перемогу отримала перша з рахунком 2:0.Команда "Теплик-2" за віком наймолодша на турнірі,за команду виступають вихованці ДЮСШ 1999-2001 р.н., але команда зуміла вибороти бронзу наших змагань.
         У фінальній грі зустрілися команди з приблизно рівними силами – «Теплик» та «ДЮСШ Ватутіно».Боротьба була, але перемогу виборола команда «Теплик-1», яка й стала володарем Кубку в  першому розіграші кубку дитячої волейбольної ліги «А-пілон».

  уманська міська гімназія
м. Умань – тренер Плаксій Сергій Сергійович
 
  загальноосвітня школа м. Умань №10 - тренер Косай Олександр  
  загальноосвітня школа м. Умань №14 – тренер Бомко Валерій Олексійович  
  ДЮСШ смт Теплик "Теплик" – тренер Ворожбий Сергій Вячеславович  
  ДЮСШ смт Теплик "Теплик-2" – тренер Руденко Володимир Якович  
  ДЮСШ м. Ватутіно – тренер Божко Василь Петрович  
  с. Дмитрушки – тренер Деркач Валентин  


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам