КУБОК ЛІГИ 2013-2014
Середа, 09 жовтня 2013, 13:37

Традиційно за кубком «Екодіма», який проводився серед команд вищого дивізіону в м.Умані було проведено Кубок Ліги 2013-2014 років серед команд першого дивізіону. Кубок має на меті перевірити рівень підготовки команд до нового сезону,а також визначити переможця, який має виключне право на перехід до елітного дивізіону ліги.

 

В цьогорічному розіграші, який проходив в спортивних залах міської гімназії та школи №11 взяли участь 7 команд (планувалось 12 команд). Підгрупа «А»: «А-пілон2», ВК «Монастирище», ВК «Іллінецький аграрний коледж», КФК «Скибин» Жашківський район; Підгрупа «Б»: ВК «Уманьпиво»,ВК «Теплик»,ВК «Золотий ключик» м.Вінниця.

Після попередніх ігор в групах визначились фіналісти, які і розіграли Кубок Ліги.

В малому фіналі в напруженій безкомпромісній грі за рахунок командної гри та зваженості дій команда «Теплика» отримала заслужену перемогу над непростою командою Монастирища,яка обіцяє потріпати нерви фаворитам дивізіону в розіграші ліги в цьому сезоні. 2-1-лише тай-брейк зумів розсудити призерів Кубку.

Фінальна зустріч проходила під багатоголосу підтримку глядацького залу-адже в фіналі грали дві уманські команди. Чемпіони першого дивізіону лише завдяки досвіду подібних баталій,фарту та психологічної стійкості змогли переломити хід фіналу на свою користь,відібравши шанси в молодої амбітної та напористої команди «Уманьпива», якій до снаги перемагати і вищих суперників по класу. Жаль, що формально «Уманьпиво» не може виступати в вищому дивізіоні-але перемоги ще в команди всі попереду.

Побажаємо удачі віце-чемпіону і поздоровляємо володаря Кубка Ліги 2012-2013 років-команду «А-пілон2». Спортсмени ще раз довели свою безумовну перевагу в ігрових ланках та взаємодії на майданчику і захистили титул чемпіона першого дивізіону!

ТАК ТРИМАТИ!!! Рівняння на найкращих!!!


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам