Кубок Екодіма
Середа, 09 жовтня 2013, 09:19

28.09.2013 року в м.Вінниця відбувся традиційний волейбольний турнір : Кубок "Екодіма". В розіграші Кубку брали участь найсильніші волейбольні аматорські команди Федерації волейболу Вінничини та найкращі команди вищого дивізіону ліги "А-пілон".

Трофей виборювали команди "Бірзула" Котовськ,"А-пілон" Умань,"Екодім" Вінниця,"Стахов і Ко" Тульчин,команда ОСДЮСШ та "Ветеран" Вінниця.

Переможці підгруп " А" ("А-пілон","Бірзула","Ветеран") та "Б" ("Екодім","Стахов і Ко", ОСДЮСШ) виборювали перше місце, команди, які зайняли другі місця в групах боролисть за третє місце.

В напруженій боротьбі в групах визначались переможці. Всі розіграші мяча вирізнялись неабиякою майстерністю та самовіддачею спортсменів, які буквально до останнього мяча боролись на майданчику. Лише на тай-брейках визначався переможець в зустрічах підгрупи "А", ним стала команда "Ветеран", на другому місці команда "А-пілон". В групі "Б"  найсильнішою стала команда "Екодім",на другому місці команда ОСДЮСШ.Невдахи групового розіграшу команди "Бірзула та Стахов і Ко показали дуже гарну і безкомпромісну гру і програли переможцям зовсім небагато, але все-таки програли.

В боротьбі за 3-тє місце "А-пілон" обіграв на тай-брейку команду ОСДЮСШ,а переможчем турніру стала команда "Екодім", з чим їх щиро вітаємо!

Окремі слова подяки хочеться висловити суддівській бригаді турніру (Стеценко О.Ф.,Поліщук В.М.), яка своїми професійними діями тільки прикрасила свято волейболу,яке відбулося.

Крім того,хочеться відзначити особливо організатора та головного спонсора турніру- Кушніра С.М., який на власному прикладі показує багатьом підприємцям, небайдужим до спорту,яким чином повинна проводитись підтримка волейболу в окремо взятому місті та регіоні. Спасибі за розуміння важливості нашого руху, Сергій Миколайович, спасибі за підтримку відродженні славних волейбольних традицій !!!


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам