Розіграш кубку серед дитячих команд
Вівторок, 24 вересня 2013, 16:09

     Як вже було попередньо анонсовано,вперше в історії існування ліги "А-пілон" 12 жовтня на майданчиках шкільних спортивних залів шкіл в м.Умань буде проведено розіграш Кубку ліги "А-пілон" серед дитячих команд,присвячений Дню вчителя.

      Присвята до Дня вчителя не випадкова-адже саме завдяки наполегливій та копіткій праці шкільних вчителів на протязі багатьох років із маленького дошкільняти виростає особистість,яка має свої переконання,свої погляди на життя, свої захоплення. Саме в школі прививаються ті гарні захоплення,які людина проносить часом через все своє життя. Саме в школі вчитель сіє розумне добре та вічне,яке потім сторицею вертається людям в вигляді поваги,професіоналізму, вихованості та відваги.

     Ідея проведення Кубку була підтримана профільними державними установами,які переймаються проблемами школи, дитячого виховання,взаємовідносин між дитиною та суспільством.Керівництво відділу освіти Уманської міської Ради (Герасименко О.В.) та відділу освіти Уманської райдержадміністрації (Супрунець О.А.) як ніхто розуміють значимість започаткування такого руху і тому пропонують свою допомогу як в  організації так і в інформаційному забезпеченні змагань.Свою частку в загальну справу школи м.Умань та Уманського району вносять і вигляді делегування команд-учасниць (4  команди міста і кілька команд району).Крім того,непересічний інтерес до кубкових баталій викликав і в тренерів ДЮСШ по волейболу регіонів-сусідів Уманського району (смт.Теплик ,м.Гайсин, м.Іллінці).

     Кубок планується проводити по олімпійській системі орієнтовно в трьох залах переможці відбірного циклу зійдуться в малому та великому фіналі .По результатах розіграшу буде проведена нарада представників команд-учасників,на якій буде вироблено основні ігрові  принципи та організаційні календарі зустрічей в рамках започаткування розіграшу дитячого аналогу ліги "А-пілон" -ліги "Спортивні проліски".


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам