Сезон 2013-2014 розпочато
Понеділок, 26 серпня 2013, 08:34

Розіграшом дебютного змагання -"Суперкубок ліги "А-пілон" розпочато новий волейбольний сезон 2013-2014 років. Ідея провести такі змагання давно "ходила" кулуарами ліги. Поскільки в штатному розіграші Кубку ліги команди вищого дивізіону не приймають участь, саме розіграш суперкубку дає можливість помірятись силами та амбіціями перед початком сезону еліті ліги. 

Велика подяка гравцям та представникам ВК "Екодім" м.Вінниця,особисто Кушніру Сергію, за відмінну організацію та проведення змагань в кращому вінницькому спортивному залі-спорткомплексі Вінницького державного медичного університету. Розіграш Суперкубку обіцяє стати регулярним на початку сезону. Приймати Кубок будуть по-черзі команди-учасники фінальних ігор.
Поскільки змагання проводились в один день,було вирішено провести по кругу до 2-х перемог. Учасники розіграшу-чотири фіналісти минулого розіграшу-команди "Бирзула"Котовськ,"Екодім" Вінниця,"Стахов і Ко" Тульчин та "А-пілон" м.Умань. Вже по ходу першої гри,в якій зустрічалисть "Екодім" та "Стахов і Ко" було зрозуміло,що кубок найде гідного володаря в надзвичайно важкій та принциповій боротьбі.Хоча команди грали розкуто,в задоволення, все-одно відчувалась напруга та бажання виграти будь-якою ціною. 2-1 по партіях -такий рахунок говорить про відносну рівність майстерності команд, про підготовленість на початку сезону до захоплюючих зустрічей на волейбольних майданчиках.Більшість ігор так і закінчилось із рахунком 2-1, і змагання затягнулись до пізнього вечора.
Щодо спортивного результату- в результаті перемог над всіма суперниками перемогу отримав уманський "А-пілон", який всерйоз настроєний в цьому році виграти і лігу. На 2-му місці команда "Бирзула",яка вивчивши уроки з минулого фіналу,знову на ходу,знову націлена на перемогу і знову є одним з найнебезпечніших суперників для будь-якої команди. Третіми стали волейболісти "Екодома", які лише трішки програвали в окремих елементах гри суперникам,але в цілому показали зрілу командну гру, і були достойними супротивниками переможцям. Діючі чемпіони "Стахов і Ко" звичайно ще не сказали останнього слова на майданчику,команда так само сильна якраз командною грою, яскраві виконавці так само ефектно та ефективно завершають атаки, але для рівня сьогоднішніх суперників цього виявилось замало-нічого, ще є час на усунення невеликих помилок і підготовці до ліги.
В цілому команди показали дуже гарну гру, технічно та тактично довершену у всіх ланках, а необовязкові помилки не велика прикрість,адже це команди аматорів. Головна перемога-це зустріч з друзями, це можливість спілкування з однодумцями, це здоровий спосіб життя, який пропагують всі учасники ліги.
Але насамкінець дозвольте ще раз привітати переможців-уманський "А-пілон" із заслуженою перемогою в напруженій боротьбі проти сильних суперників.Команда довгі роки йшла до цієї перемоги, по крупинках переймаючи волейбольні мудрості в вінничан та котовців,програвала і вигравала, набиралась досвіду, запрошувала виконавців з інших команд і виховувала своїх. Після такої значущої перемоги для уманського волейболу, можна говорити про створення, ні ще не школи уманського волейболу,але про появу уманських волейбольних першокласників !

ВІВАТ ПЕРЕМОЖЦЮ СУПЕРКУБКУ ЛІГИ "А-ПІЛОН"!!!!!!!

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам