До уваги фіналістів ліги
Вівторок, 16 квітня 2013, 19:32

Звертаємо увагу фіналістів розіграшу ліги "А-пілон": йдучи назустріч проханню окремих команд про подовження терміну дозаявки гравців в фінальну стадію розіграшу, оргкомітет фінальних ігор після довгих дискусій дійшов до висновку про слушність побажань учасників змагань.

 Вирішальним аргументом стало те,що турнір "А-пілон" -ліги  проводиться насамперед з метою популяризації волейболу та здорового способу життя,а тому участь додаткового числа учасників,які можуть брати в ньому участь по положенню  буде лише на користь видовищності та непередбачуваності результатів окремих ігор та фінального турніру взагалі.

Оргкомітет вирішив подовжити термін дозаявки гравців в фінальну стадію до четверга,18 квітня 2013 року.Повноважні представники(тренери) команд зобовязані в телефонному режимі повідомити оргкомітет про дозаявку гравців в іменному складі.

 Оргкомітет фінальних змагань нагадує про обовязковість своїх рішень щодо виконання Положення про фінальні ігри для всіх команд-фіналістів! В іншому випадку команда-порушник не буде допущена до фінальних ігор!


 

Коментарі  

 
#1 18.04.2013 07:45
Це буде не фінал А-пілон ліги!!!А матч зірок ліги А-пілон всіх сезонів....
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам