Регулярний чемпіонат ліги завершено
Субота, 06 квітня 2013, 15:52

Сьогодні, 06.04.2013 року, в переддень світлого свята Благовіщення,завершено регулярні ігри ліги "А-пілон". Остані зустрічі провели спортсмени першого дивізіону групи "Б". Звітний тур був перенесений ,і тому закінчився найбільш пізніше. Ігри проводились на нейтральному майданчику в школі №2 м.Умань.

Як і в групі "А" інтрига розподілу місць тривала до останнього туру.Перед туром зразу чотири команди претендували на перше місце групи,і лише сухі перемоги давали їм впевненість в загальній перемозі в групі.В більш вигідному положенні знаходились волейболісти ВК "Оксанино" і  зб.смт.Побузького,які в особистих зустрічах могли вирішити долю переможця. В "Базиса" і зб.Маньківки шанси на загальну перемогу були гірші,тому що залежали від результату інших зустрічейВ відчайдушній боротьбі ,яка тривала на майданчику дебютанти ліги команда смт.Побузьке змогла виграти 2 зустрічі в прямих конкурентів і набравши 23 очка очолила групу "Б",на другому місці опинились фаворити групи -"Базис" Кочубіївка,на третьому-збМаньківки,четверту сходинку посіли волейболісти ВК "Оксанино",які в обох своїх зустрічах потерпіли поразку,пяте місце посіла команда "УНУС",шосте місце за "Гірським Тікичем" Маньківського району.

На церемонії  нагородженні команд відмічено ріст майстерності гравців, покращання командних технічних та тактичних дій в порівнняні з початком сезону. Нагороджено грамотою зб.смт.Побузьке за найкращу організацію туру ліги. Відмічено подяками за особистий внесок в популяризацію здорового способу життя та сприяння  роботі ГО "Асоціація "А-пілон"  Почеренюка В.С., Лібера В.І., Дубовика О., Федека  П. Отримали відзнаки і команди:

-в номінації "Переможець групи Б першого дивізіону"- команда зб.смт.Побузьке;

-в номінації "Дебют дивізіону"-команда зб.смт.Маньківка;

-в номінації "Надія дивізіону"-команда УНУС Умань;

-в номінації "Стабільність дивізіону"-команда "Базис" Кочубіївка;

-в номінації "За волю до перемоги"-команда ВК "Оксанино"

Всі команди групи "Б" були запрошені на фінальні ігри ліги сезону 2012-2013 року та до участі в наступному 5-му  розіграші ліги "А-пілон" 1-го дивізіону сезону 2013-2014 року. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам