Дискваліфікація команди
Четвер, 04 квітня 2013, 19:00

Вперше в історії розіграшу ліги організатори змагань прийняли рішення про дискваліфікацію команди. З формулюванням "за невиконання положення про проведення ліги "А-пілон"  із списку учасників ліги виключено команду "ДЮСШ" Тростянець. 

До відома широкого кола шанувальників цієї команди: саме для цієї команди  на початку сезону було зроблено виключення і прийнято рішення про допуск до змагань трьох гравців (Киселюка, Руденка та Чопика), які були заявлені за  команду "СДЮШОР-ВНАУ", команду Суперліги України.Саме для цієї молодої команди було цікаво набути ігрову практику в поєдинках із командами вищого дивізіону,і саме ця команда відмовилась від проведення останнього туру (до речі,перенесеного по їх же проханню).

На превеликий жаль,незважаючи на неодноразові нагадування, керівництво команди так і не сплатило членскі внески за ігри в лізі. І справа не в тих коштах,які мали надійти для розвитку нашого руху-набагато важливіший принцип справедливості і рівноправності всіх команд у виконанні одного разу погодженого Положення. На нашу думку ,керівництво цієї молодої команди,керівництво Федерації волейболу Вінничини не з чужих слів знають про проблеми в вітчизняному волейболі,особливо в дитячому та аматорському,але власним прикладом залишають негативне відчуття несправедливості насамперед саме в тих молодих волейболістів,які на протязі сезону чесно змагались за кожен мяч ,за кожне очко,набуваючи бесцінного ігрового досвіду.

Всі ігри команди "ДЮСШ" Тростянець анульовано,результати ігр із цією командою в кінцевому розподілі місць враховані не будуть (див.турнірну таблицю) 


 

Коментарі  

 
#2 Роман Вовкотруб 05.04.2013 21:24
Правильне рішення! Серйозний турнір, то і все має бути на вищому рівні!
Цитувати
 
 
#1 05.04.2013 21:19
та треба було взагалі їх не брати -одні проблеми з бавляними пацанами
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам