Фінальний тур групи "А" першого дивізіону
Неділя, 31 березня 2013, 20:26

Група "А" першого дивізіону першою серед учасників ліги закінчила виступи в лізі та визначила переможців ,призерів та аутсайдерів дивізіону.В звітному турі в останній день березня номінальними господарями виступали волейболісти уманського "Інтера".Спортивна зала Уманського педколеджу,яка в суботу приймала тур серед команд групи "Б" знову була заповнена спортсменами та болільниками,які прийшли на останні ігри в групі "А". 

Питання про чемпіона першого дивізіону не стояло-чемпіони визначились достроково в попередньому турі-тому перша зустріч між командами "Інтера" та "А-пілона2" носила чисто розігрівочний характер перед вирішальними іграми за визначення призерів дивізіону.Звичайно,щоб обіграти "А-пілон2" одного бажання маловато,але навіть його в діях "Інтера" не відчувалось.Гра була "в одні ворота" і закінчилась,як і прогнозувалось 2-0 на користь чемпіонів.

Турнірне становище команд перед останнім туром склалось таким чином,що як мінімум три команди претендували на два призових місця,і лише перемоги в очних зустрічах давали право піднятись вище в таблиці від суперників.Першими задачу з трьома невідомими  взялись розвязувати команди "Уманьпиво" та ІДАК.Такий поєдинок,які провели ці команди міг бути окрасою будь-якого турніру.З перших подач і до останніх атак на майданчику відчувався такий драйв та завзяття,таке бажання та самовіддача,що збоку здавалось,що це не зустріч рядового туру аматорської ліги,а ,як мінімум,фінал міжнародних змагань ,на яких захищається честь країни.Дуже красива гра і дуже важливий результат.Перемогли волейболісти "Уманьпива",але студенти теж не програли-вони показали одну з кращих своїх ігор.Молодці!

Слідуюча зустріч між "Уманьпивом" та зб.Теплика теж носила дуже принциповий характер,і очікувалась ,як мінімум,на такому ж рівні ,як попередня.Щоб не віддати "срібло" і закріпитись на другому місці тепличанам необхідна була перемога.Щоб залишитись в призах і при нагоді поборотись за те ж "срібло"  "Уманьпиву" тех потрібно було вигравати. Уманчани мають,безсумнівно,кращий підбір гравців,а тепличани завжди виділялись злагодженими командними діями.Але боротьби не получилось.Тепличан було не впізнати! Уманчани були кращими у всіх ланках гри і заслужено перемогли,взявши реванш за поразку в Теплику.Тепличанам з такою грою було далеко не тільки до "Уманьпива", а і до більш слабших команд.

В останній зустрічі ІДАК камінь на камені не залишив шансів "Інтеру"-на сьогодні студенти на голову сильніші від опонентів,вони саме набрали пік форми,і боротись з ними дуже важко.

Поскільки студенти УДПУ на гру із зб.Теплика не зявились по причині участі в м.Черкасах в Універсіаді їм було зараховано технічну поразку-і команди остаточно розподілено по місцях.

Отож,команда "Інтер" набравши 4 очка залишилась на 6-му місці і була нагороджена дипломом в номінації "Відродження сезону"

команда УДПУ набравши 6 очок,зайняла 5 місце,і нагороджена дипломом в номінації "Гроза авторитетів"

команда ІДАК м.Іллінці,набравши 15 очок,зайняла 4-те місце,і стала дипломантом в номінації "Краща студентська команда"

команда "Уманьпиво",набравши 17 очок,стала бронзовим призером чемпіонату першого дивізіону і нагороджена грамотою та грошовим призом,

команда зб.Теплика,набравши 19 очок,стала срібним призером і нагороджена грамотою та грошовим призом,

чемпіони першого дивізіону, команда "А-пілон2",набрала 29 очок,програвши всього 1 партію,і нагороджена кубком та грошовим призом.

Крім того ,організатори турніру,ГО "Асоціація "А-пілон", відмітила подяками керівників команд "Уманьпиво"-Кисіля А.І.,зб.Теплика-Ворожбита С.,ІДАК Іллінці-Щербу В. за вагомий особистий внесок в розвиток волейболу та участь в роботі ГО "Асоціація "А-пілон".

Змагання в першому дивізіоні ліги "А-пілон" в сезоні 2012-2013 років завершено,чекаємо команди на участь в сезоні  2013-2014 років! 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам