Фінальні ігри ліги-2013
Субота, 30 березня 2013, 17:50

Фінальний акорд в змаганнях ліги "А-пілон" прозвучить, як уже анонсувалось, 19 та 20 квітня 2013 року. Як і торік, для проведення фінальних ігор ігрову залу любязно надано керівництвом Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини.

По результатах регулярного чемпіонату визначено фінальну четвірку команд,які і розіграють чемпіонство в лізі 2012-2013 р. В еліту ліги ввійшли команди "Стахов і Ко" м. Тульчин,"А-пілон" м. Умань,"Бирзула" м. Котовськ та "Екодім" м. Вінниця. Саме ці команди в напруженій боротьбі зібрали максимальний очковий урожай,показали найкращу гру і достойні високого звання чемпіонів ліги. На превеликий жаль за вихід та перемоги в лізі гравцям не присуджуються спортивні звання,хоча рівень підготовки та майстерності команд як мінімум "тягнуть" на високі спортивні розряди.

Але головне в наших змаганнях все-таки зовсім не спортивні досягнення,а саме досягнення в спілкуванні,в дружбі,в моральності та оптимістичного відношення до життя. І в цих досягеннях переможених немає-виграли всі учасники,навіть ті,які не попали в фінальну частину!

Організатори змагань,громадська організація "Асоціація "А-пілон", запрошує всіх учасників нашого проекту, гравців та болільників,волейболістів інших команд та змагань, просто не байдужих до спорту взагалі, а волейболу зокрема,людей взяти участь в заключній гала-частині волейбольного концерту, який протягом жовтня-березня давався гравцями ліги "А-пілон"!

Щодо учасників фінальної частини,повідомляємо що переможець буде визначено по круговій системі-в очних двобоях команд-претендентів. Крім того,будуть зараховані командам бонусні очки за попередні ігри в розіграші ліги.Вони будуть нараховані командам пропорційно зайнятим місцям в фінальній таблиці - 3, 2,1, 0 - за 1-ше, 2, 3, 4 місце. Всі умови фінального розіграшу-в положенні про фінальні ігри, які будуть опубліковані на сайті найближчим часом.

 


 

Коментарі  

 
#1 05.04.2013 21:22
а коли вже нарешті будуть виставлені правила гри в фінальних іграх,як вони пройдуть-хрестами чи по кругу
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам