Кубок Хорсака
Неділя, 24 березня 2013, 19:38

В суботу,23.03.2013 року відбувся черговий розіграш кубку памяті В.П.Хорсака. Під патронатом уманської міської влади,кубок Хорсака   є єдиним муніципальним  в календарі міських волейбольних змагань. Вшановуючи память одного з визначних спортсменів та аматорів в царині спорту взагалі, а волейболу зокрема, організатори турніру  проводять значну роботу по популяризації волейболу, адже розіграш проводиться вже в шістнадцятий раз,і кожного разу збирає армію численних глядачів та вболівальників. 

Організатори цьогорічного розіграшу пішли на деякий експеримент,змінивши формат розіграшу і вперше розігравши кубок серед ветеранських команд 40+. Експеримент виявився досить вдалим,і хоча кубок виграла одна із команд гостей,задоволення отримали саме уманчани-глядачі.Отримали позитив від нового для Умані волейбольного  видовища в виконанні ветеранів волейболу. Погодній апокаліпсис останніх днів вніс свої корективи і в спортивні змагання.Деякі команди просто не змогли добратись до Умані,тому розіграш проводився серед 3-х команд,які представляли 3 області : Вінницьку-зб.Теплика,Миколаївську-зб.Первомайська та ,власне,господарі турніру- уманчани.Грали по кругу,і по-результатах визначався переможець.В першій зустрічі в надзвичайно напруженому двобої команда Первомайська зуміла дотиснути уманчан,вигравши тай-брейк ,і отримавши загальну перемогу 2-1.В двох подальших зустрічах уманчани та команда Первомайська по-черзі переграли зб.Теплика,2-0.Отож кубок поїхав в Первомайськ,друге місце -Умань,3-тє -Теплик. Команди ,крім медалей та грамот, були нагороджені солідними грошовими винагородами  та продукцією місцевого пивзаводу. 

Мажорна нота закінчення розіграшу Кубку Хорсака- 2013 дає надію на продовження в такому ж ракурсі наступних розіграшів.Молодці організатори-так тримати!

Наприкінці публікації повідомляємо всім шанувальникам волейболу сумну звістку-перестало битися серце ще одної гарної людини,колишнього вчителя фізкультури 11-ї школи ,тренера волейбольних команд школи та міста Бомка Олексія Івановича.Пішла із життя людина,яка багато зробила для спорту взагалі і для волейболу зокрема,яка багато зробила для дитячого та школярського спорту.Хай земля буде пухом,і вічна йому  память!

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам