Визначився чемпіон першого дивізіону
Понеділок, 18 березня 2013, 14:00

Четрертий тур першого дивізіону групи "А" приймало мальовниче місто Іллінці Вінницької області.Святкування Масляної не позначилось на кількості вболівальників в спортивній залі Іллінецького державного аграрного коледжу.В звітному турі багато що вирішували очні зустрічі між претендентами на призові місця в дивізіоні.

В першій грі команда "Уманьпиво" спробувала взяти реванш за поразку в першій зустрічі від "А-пілона2". В першій партії шальки терезів перемоги вже було схилялись на користь "Уманьпива",але "А-пілон" не дав шансів ,начисто вигравши другу частину партії.В другій партії волейболісти "А-пілона",трішки розігрівшись показали "Уманьпиву "!,хто дійсно господар становища.2-0 чергова перемога "А-пілона".

Першу несподіванку туру принесла зустріч "ІДАК"-Теплик.Завзято розпочавши першу партію,тепличани зробили солідний очковий відрив і спокійно догравали до перемоги.Але при рахункові 24-19 прийшло натхнення до студентів.Яким чином,зробивши так багато для перемоги,тепличани випустили її з рук-даєшся диву.Але 25-27-і перемогу святкували волейболісти "ІДАК". Отримавши такого гучного ляпаса,тепличани мобілізувались і на одному диханні вирвали другу партію 1-1.На тай- брейку команду "ІДАК" знову "муза посетила" -і студенти просто знущались  своєю грою над одними із лідерів розіграшу.2-1-дуже несподіваний програш тепличан.

Як виявилось,попередня зустріч була лише заспівом в гучній пісні непередбачуваних результатів.Зустріч між аутсайдерами,"Інтером" та збірною УДПУ,не обіцяла якогось несподіваного результату,або,принаймі, цікавої гри,тим більше ,що в складі "Інтера" був відсутній лідер команди-Віталій Цимбал .Але зустріч виявилась на диво безкопромісною.Відсутність лідера стала причиною появи нового лідера,яким у "Інтера" став Гережа Іван.Його ігрові дії приносили стільки сумбуру в дії супротивника,що часом ставало незрозумілим,а де був цей гравець в попередніх турах."Інтер" вперше в розіграші отримав красиву перемогу над сильним суперником,причому команда грала в задоволення,без лишніх розмов та криків на майданчику.Вітаємо з першою перемогою.Щодо команди УДПУ-із сторони здавалось ,що зовсім трішки нехватає,щоб отримати команді результат-грали досить непогано.Взагалі зустріч була зовсім несхожою на попередні ігри цих команд із іншими суперниками -дивитись було цікаво і приємно!

Достроково,за тур до завершення,"А-пілон" міг розставити крапки в питанні чемпіонства в першому дивізіоні в зустрічі із господарями туру -командою "ІДАК".Міг і зробив це.В двох партіях уманчани показали настільки потужну та досконалу гру,що не залишили взагалі ніяких шансів іншим сумніватись,хто є чемпіоном серед першого дивізіону. Команда "ІДАК",навіть піймавши кураж в попередній зустрічі із тепличанами,просто "відбувала номер" перед значно сильшим суперником. Ігри останнього туру уманчани будуть проводити в якості нового чемпіона першого дивізіону.

Найгучнішою сенсацією завершилась пята зустріч туру між командами "Уманьпиво"  та УДПУ. Команда,яка бореться за виживання в групі сильніших зуміла в двох партіях обіграти команду,яка бореться за призові місця в дивізіоні.Такого результату не чекав ніхто! Що сталось із командою-фаворитом зустрічі,незрозуміло.Але тим більше приємна перемога УДПУ.В попередніх публікаціях не раз наголошувалось на прихований потенціал цієї команди-і ось довгоочікуваний результат!

В останній зустрічі туру тепличани не могли віддати бодай очко "Інтеру"-у них тепер кожний бал на особливому рахунку.Боротьба за призові місця загострилась ,і буде продовжуватись до останнього судівського свистка наступного туру,що відбудеться 31.03.2013 року в м.Умань.

А очковий багаж команд за звітний тур поповнився слідуючим чином:

1."А-пілон2"-6 очок,2.Теплик-4,3-4.УДПУ,Інтер-по 3 ,5."ІДАК"-2, 6."Уманьпиво"-0


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам