Третій тур в групі Б першого дивізіону
Понеділок, 18 березня 2013, 13:41

В звязку із спортивним святом на територіїї Маньківського району і перенесенням,в звязку з цим, туру,команди групи "Б" зіграли третій тур на теренах Кіровоградщини.Тур приймала команда зб.Побужжя-дебютант наших змагань. Гостинні господарі надали для проведення змагань дуже теплу,зручну і затишну спортивну залу.Команди в повному складі прибули на тур. Команда УНУС ,яка неявилась на попредній тур,своїм приїздом заявила,що її ще рано списувати із рахунків-волейбол в університеті садівництва вижив і продовжує боротьбу за своє існування.Взагалі в групі загострюється боротьба від туру до туру,і все важче прогнозувати результати ігор між окремими командами.

Так сталось,що на протязі вихідних ,що минули,відбувалось кілька турів в лізі в різних дивізіонах,ігри були досить цікаві ,і,найголовніше, ігри принесли досить несподівані результати.

В групі "Б" досить несподівано "вистрілила" зб.Маньківки,обігравши не тільки земляків із "Гірського Тікича",а і засмутивши лідерів групи-команду "Базис".Перемоги зб.Маньківки знову припадають на весняний період,що зайвий раз доводить про набір оптимальної форми маньківчанами якраз в період березня -квітня.Мабуть необхідно організаторам зробити формулу розіграшу ліги в групі ,де виступають маньківські команди системи "весна-осінь" .Господарка туру,команда Побужжя,традиційно грала по три партії в кожній зустрічі,але змогла домести свою перевагу в обох зустрічах,перегравши команди ВК "Оксанино" та "УНУС".Оксанинські волейболісти, теж традиційно, змогли виграти лише в одній зустрічі проти команди "Гірського Тікича". Давши бій лідерам,але не змігши виграти ні в одній із двох зустрічей ,виступила команда УНУС.Знову в нолі програла дві зустрічі команда "Гірського Тікича".

По результатах туру команди набрали: 1.Маньківка-6 очок,2.ВК"Оксанино",Побужжя-по 4 ,3."Базис"-3,4.УНУС-1,та 5."Гірський Тікич"-0 очок.

Наступний тур в групі відбудеться в м.Умань 30.03.2013 року


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам