Регулярний чемпіонат вищого дивізіону завершено
Понеділок, 18 березня 2013, 08:59

Практично як один день пролетіли 5 місяців розіграшу ліги "А-пілон" серед команд вищого дивізіону. Команди боролись за місце в чільній четвірці,яка в очних поєдинках розіграє почесне звання чемпіонів 2013 року. Хтось зумів ввійти в число еліти,хтось не зумів-все-одно в виграші залишились всі.Здобута ігрова практика для всіх команд є незайвою,спортсмени в задоволення пограли в волейбол із рівними собі майстрами,глядачі та болільники отримали масу задоволення від побачених ігор.Взагалі,ми підведем підсумки розіграшу ліги в слідуючій публікації більш розширено,а зараз результати останнього туру.

В Котовську "половинку туру" розігрували команди ""Бирзула","А-пілон","Скибин" та "Поділля".Безпрецедентний випадок,коли одна з кращих команд дивізіону -"Поділля" не змогла зявитись на тур-команді зараховані технічні поразки. Що стосується "Скибина",яка теж провела тур на лікарняних ліжках-при відсутності консенсусу із "Бирзулою" про можливість зіграти гру в Тростянці-теж буде зараховано поразку.Центральна і остання зустріч в турі між "А-пілоном" і "Бирзулою" завершилась реваншем котовців за програш в першому турі розіграшу 2-0.

в м.Вінниця долю чотирьох призових місць виборювали вінницький "Екодім" ,"СДЮСШ" та "Стахов і Ко".Дві перемоги "Стахова і Ко" із рахунком 2-1 і 2-0 над суперниками відкривають їм зелену дорогу до фінальних боїв із першого місця розіграшу.Поразка від "Стахова" і виграш у "ДЮСШ" дозволяють "Екодіму" ввійти в еліту із четвертої сходинки. "ДЮСШ" ще в попередніх турах вибули з боротьби за чемпіонство -тому грали в своє задоволення,але досягли непоганого ігрового результату,навіть програвши 2 партії.

23 березня відбудеться перенесена частина передостаннього туру,яка і розставить команди на фінальні місця розіграшу.А поки-що-результати розіграшу в турнірній таблиці!

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам