ЗАКІНЧЕННЯ ЧЕТВЕРТОГО ТУРУ ВИЩОГО ДИВІЗІОНУ
Субота, 09 лютого 2013, 19:54

Вперше в цьому році ( та і в розіграші ліги в вищому дивізіоні) тур приймало місто Жашків Черкаської області.В гості до КФК "Скибин" завітали команди "А-пілон" Умань та ДЮСШ Тростянець.Перша половина туру,яка пройшла тиждень назад в м.Тульчин задала тон змаганням і в Жашкові.Всі команди розуміли відповідальність кожної гри ,ціну кожного набраного очка. Навіть одна програна партія в виграній грі зменшує кількість набраних очок,що може зіграти значну роль в фінальному розподілі місць і визначенню чемпіонів вищого дивізіону та ліги в цілому.

Тур проводився в спортивній залі школи №1 в м.Жашків.Тепла атмосфера прийому,присутність багаточисельних глядачів,серед яких було багато молодих людей та школярів додавала азарту та куражу волейболістам. Тур висвітлювався місцевою телекомпанією "Жасмін" та місцевими печатними періодичними виданнями.Все це свідчить про неабиякий інтерес до спорту взагалі та волейболу зокрема,кропітку роботу по популяризації здорового способу життя на теренах Жашківщини.За це окремі слова подяки відповідальним працівникам ,зокрема Вовку М.М.

Тур розпочався зустріччю між командами КФК "Скибин" та уманським "А-пілоном".Як і зустріч першої половини розіграшу гра повністю пройшла по сценарію уманчан,які грали розкуто та ні на хвилину не забували,хто є фаворитом зустрічі.Господарі майданчика або не підготувались як слід до зустрічі із таким серйозним суперником,або на налаштувались як слід на гру. 25-10,та 25-18 -і першу перемогу в цьому році святкував "А-пілон".

В другій зустрічі "А-пілон" екзаменував молоду(навіть юну) команду "ДЮСШ" Тростянець. Наставник тростянецької команди Моргаев Л.М. привіз на тур команду збірників Вінницької області 1995 р.н. Молоді волейболісти на гідних тримались в двох партіях проти уманчан,але брак ігрового досвіду та юний вік не найкращі показники для переконливої гри проти одного з лідерів дивізіону. Хоча в другій партії уманчани лише в кінцівці "дожали" супротивника, по ходу зустрічі було зрозуміло,що потенційно уманчани на голову сильніші від суперників,і перемога лише справа часу(або додаткової партії).2-0- друга "суха" перемога в турі в "А-пілона".

В зустрічі між ДЮСШ та "Скибином" завязалась дуже цікава боротьба з перших розіграшів.Дуже не хотілось жашківчанам програвати в рідних стінах,але і команда ДЮСШ не хотіла везти додому нульовий очковий доробок.Зустрічались команди-сусіди турнірної таблиці,тому рівень гри був приблизно однаковий,що  і стало запорукою безкомпромісної боротьби за кожне очко.Дві партії зіграли команди по однаковому сценарію-спочатку "Скибин" робив відрив на 4-5 очок,в середині партії гра вирівнювалась,а кінцівка була за ДЮСШ. До останнього болільники очікували на перемогу "Скибина" в другій партії і продовження боротьби в 3-й партії,але тростянецький ДЮСШ довів свою перевагу вигравши дві партії.

Отож по результатах туру уманський "А-пілон",набравши 6 очок очолив турнірну таблицю розіграшу.Так сталось,що уманчани вперше за всю історію розіграшу ліги очолили еліту ,що свідчить про серйозність намірів команди в наших змаганнях.Зробивши вагому заявку на вихід в фінал 4-х ,уманчани можуть,звичайно,замахнутись і на довгоочікуване чемпіонство в вищому дивізіоні. Команда тростянецького "ДЮСШ" набравши 3 очка піднялась з останнього місця в дивізіоні,натомість КФК "Скибин",не набравши очок займає останню сходинку розіграшу.

Наступний тур вищого дивізіону пройде 2-го березня в м.Тростянець( "ДЮСШ" Тростянець,"Поділля" Вінниця та "Бирзула" Котовськ) та в м.Умань ("А-пілон" Умань,"Екодім" Вінниця,"Стахов і Ко" Тульчин,"КФК "Скибин") 

Запрошуєм відвідати волейбольні баталії-не пошкодуєте втраченого часу!! !ПІДТРИМАЙТЕ СВОЇХ!!! 

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам