ПОДВІЙНЕ СВЯТО ВОЛЕЙБОЛУ В ПЕРШОМУ ДИВІЗІОНІ
П'ятниця, 08 лютого 2013, 15:35

Вслід за командами елітного дивізіону відновились змагання серед команд 1-го дивізіону.Але чому відновились,розпочались нові змагання в двох обєднаних рейтингових групах.Без зайвої скромності слід зазначити,що існуюча формула проведення змагань в першому дивізіоні дозволяє сповна насолодитись волейбольною безкомпромісною боротьбою серед відібраних команд,які в першій половині розіграшу показували практично однаковий рівень гри.Поскільки в обох групах ігри проводились хоча і в різних місцях,але одночасно,болільники теж поділились між містами проведення.Результати туру і в одній і в другій групі виявились непередбачуваними,але тим і цікаві розіграші в наших змаганнях,що результат передбачити якщо і можливо,то дуже складно!

Ігри першого туру дають досить умовне уявлення про фінальне розміщення команд в турнірній таблиці після 5-го туру ,тому в цій статті ми поміняємо практику розповідати про перебіг ігор,краще спробуємо, на основі  свого бачення, дати коротку характеристику кожній команді.Отож по рейтингу коман:

1.Група "Б"(7-12 місця дивізіону)

1.1.   5-6 місця ділять дві команди : "Гірський Тікич" та "УНУС".Якщо "Гірський Тікич",як дебютантів турніру ми вже звикли бачити в низинах турнірних таблиць,то студентську команду,недавніх фаворитів ліги на останніх позиціях бачити боляче.І хоч обидві команди не здавались суперникам без бою,очковий доробок безумовно їх не влаштовує.Не можна з повною впевненістю сказати про те,що це найслабші команди в лізі,але безвольні програші не прикрашають ні одну команду.Молоді спортсмени повинні повністю віддаватись боротьбі на полі,а не надіятись на якусь випадкову помилку суперника.

1.2.  3-4 місця в групі після першого туру ділять команди ВК "Оксанино" та молода команда "Побужжя" ,яка лише приєдналась до змагань.Коефіцієнт виграних та програних партій у них дорівнює 1,команди однакову кількість партій виграли та програли,лише з тою різницею,що "Оксанино" програли  та виграли "вчисту",а кіровоградці зіграли два тайбрейки з різним успіхом.Команди молоді,амбіційні,мають в своїх складах гарних виконавців,що дозволяє дихати в спину потенційним лідерам групи.

1.3.Здивував результат команди Маньківки.Вічний аутсайдер видав дві потужні гри і на двох тай-брейках не дав себе обіграти супернику.З року в рік маньківські команди доводять,що найкращу форму маньківські хлопці мають навесні,коли пора "в поле орати".Боротьбу,яку навязали суперникам,і результат ,якого досягла команда говорять про серйозний настрій команди! Необхідну психологію переможця команда вже має!Удачі!!!

1.4.Беззаперечний фаворит групи,команда "Базиса" своїєю грою як локомотив підтягує інші команди до свого рівня.Волейболісти добре засвоїли урок попереднього раунду змагань,коли одна програна партія вартувала місця в групі сильніших,тому зараз ніяких шансів суперникам не дає.Так і повинен грати фаворит! В команді досить збалансовані всі лінії,хлопці займаються під керівництвом талановитого наставника. Думаєм,що незабаром ми почуємо про великі перемоги цієї самобутньої автентичної кочубіївської команди.


2.Група "А" (1-6 місця дивізіону) 

2.1.    6-те місце займає команда "УДПУ".Займає,на мою думку тимчасово,хоча і програли дві зустрічі в нуль.Молоді хлопці,майстровиті, азартні-ну чого ще потрібно для перемоги.Можливо фарту,а можливо ігрової дисципліни.Ну не можна виграти лише одними лідерами,в волейболі перемога кується всією командою.Гарно грали ,а результат не дуже .Можливо в інших іграх із слабшими суперниками УДПУ ще "покаже зуби",але надії на це мало ,адже в цій групі слабких суперників просто немає-для перемоги необхідно зібратись,налаштуватись і в грі викластись на повну-ось тоді перемога обовязково прийде.

2.2.    5 місце посідає уманський "Інтер".На звітний тур команда прибула в оптимальному складі,навіть підсилилась окреми гравцями,але гарної гри не получилось.Збоку здавалось,що основні помилки "Інтера" якраз тактичні.Команда грала нерівно,припускаючить необовязкових частих помилок у всіх ланках гри.Особливо звязкові "Інтера"  грали щось окреме від гри команди.Незіграність команди проявлялась і в атакуючих діях.Маючи в своєму складі гарних виконавців на гру ставали гравці ,які не зовсім були готові до боротьби.Крім того, не зіграли  номінальні лідери команди,а якщо не грає лідер команди,то повинен грати хтось інший,а таких в складі Інтера не знайшлось. Без особливої боротьби програвши дві зустрічі ,команда набрала 1 очко і посідає передостаннє місце в групі,на нашу думку,незаслужено-команда може набагато більше!

2.3.Студенти із "Іллінців",не зумівши перемогти "А-пілон"-2 ,але вирвавши перемогу в "Інтера" посідає 4 сходинку турнірної таблиці.Ще не зовсім набравши форму після канікул ,команда показала феєричну швидку гру,але зробила масу помилок.В студентів є всі дані,щоб стати одними із лідерів дивізіону,і поборотись за призові місця.І захисні і атакуючі ланки гри працюють класично,трішки коректування-і команда-зірка готова.Чомусь нетрадиційно зовсім небагато підказував молодим гравцям тренер команди-мабуть хотів дати можливість команді самостійно розібратись із суперниками,але все таки застосував свій багатий досвід на тай-брейку з Інтером.Буквально кілька вказівок-і перемога в Іллінців!

2.4.Фаворит групи,команда "Уманьпиво" не змогла психологічно підлаштуватись під "ревисько теплицьких трибун",і дала збій в першій грі,безвольно програвши в двох партіях. Команда складена з волейбольних зірок місцевої величини не змогла налаштуватись на таку ж команду із Теплика.Те що потенційно вони сильніші від інших, команда довела в грі із "УДПУ",але перемога в волейбольній зустрічі це не тільки сплав окремих елементів і тактичних задумок в діях команди,а серйозний психологічний настрій на гру. За те досадна осічка -це вакцина  команді  проти зіркової хвороби.Після туру "Уманьпиво" точно знає тепер над чим потрібно працювати,щоб ні в кого не залишалось сумнівів щодо сильної гри команди.

2.5.Збірна Теплика в своїх стінах зіграла одні з кращих своїх ігор.Дарма що в окремих епізодах були якісь помилки-на куражі команду було не спинити.Темп та азарт ,з яким грає команда, просто змітає все на своєму шляху до перемоги.Команда і не бачить цих перешкод-вона бачить лише ціль-омріяну перемогу.Якщо такий запал та настрій команда збереже на протязі всього розіграшу(а по іншому тепличани і не думають)-ми будемо спостерігати в послідуючих турах за іграми потенційного чемпіона першого дивізіону. Хочеться побажати команді успіхів, і щоб вони і надалі приносили своєю грою задоволення і своїм і чужим болільникам

2.6. По результатах першого туру лише "Апілону-2" до снаги перемогти  такогосуперника,як збірна Теплика.Адже лише "А-пілон-2" разом із тепличанами займає першу стрічку турнірної таблиці,і лише цій команді властиво  не дуже звертати увагу на кураж та запал команди-суперника.За плечима гравців цієї команди величезний досвід виступів в волейбольних баталіях на всіх рівнях.Можливо фізичні кондиції вже і не такі досконалі,,як в студентські роки,але обіграти досвідчену,збалансовану ,зіграну у всіх елементах команду для будь-якого суперника дуже складно.В першому турі  студенським командам УДПУ і ІДАК не вдалось навіть трішки навязати "А-пілону2" ту гру,яка могла б створити якість проблеми,чи похитнути віру в перемогу "А-пілону".Можливо це вдасться  іншом командам групи -час покаже.А поки що до другого туру в першому дивізіоні двовладдя!

А взагалі враження від туру ,що пройшов самі позитивні-і волейболісти і  глядачі отримали масу задоволення.

Нагадуємо,що найближчі змагання ліги пройдуть в суботу 9-го лютого в м.Жажків ,де зустрінуться команди вищого дивізіону: "А-пілон" Умань,ДЮСШ Тростяць та КФК "Скибин".Запрошуємо на змиагання ліги!!! 

  

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам