Старт другого кола еліти ліги
Субота, 02 лютого 2013, 20:33

Тульчин вдруге в розіграші ліги і вперше в 2013 році приймав тур ліги "А-пілон" серед команд вищого дивізіону. Як і попередній, приїзд команд до цього тихого міста-райцентру Вінницької області спричинив справжній фурор серед місцевих любителів волейболу.В залі до останнього розіграшу було присутні близько 50 болільників,які підтримували не просто улюблені команди ліги,але і просто прийшли подивитись волейбол високого гатунку. І хоча останнім часом Тульчин "розбалували" волейбольними змаганнями самих різних рівнів (завдяки федерації волейболу Вінничини) інтерес у місцевих жителів до цього виду спорту лише підігрівається. Хочеться відзначити присутність на іграх предстаників місцевої влади-керівників райдержадміністрації та райради.Кому ж як не предстаникам влади показувати приклад для підлеглих інтересом до здорового способу життя.Не часто керівники весіх рівнів присутні на турнірах ліги-Тульчин в цьому плані приємне виключення! 

Що стосується безпосередньо ігр,то саме стартовий тур другого кола вищого дивізіону мав би показати,наскільки серйозні завдання ставлять перед собою команди в цьому розіграші.Адже,щоб показати нарний рівень гри в цьому турі,командам необхідно було і наполеглево набирати форму,і утриматись від спокус різдвяних різносолів.Всі команди,які брали участь в іграх,показали високий рівень майстерності та хороші фізичні кондиції,грали з настроєм,емоційно та на виграш!
В першій зустрічі "Екодім" лише на тайм-брейку здолав опір "Поділля" 2-1 .Боротьба була настільки запеклою і завзятою,що ні в партіях до 25 ,ні на тайм-брейку не вистачило номіналу ігрових очок для визначення переможця.Гра продовжувалася "на гойдалці" до 28,чи до 17 очок.Необхідно відзначити серйозний ігровий прогрес гравців "Поділля",і безумовно ,досвід та майстерність гравців "Екодіма".Саме ці якості і дали змогу перемогти "Екодіму".
В другій зустрічі зустрічались два лідери ліги-команди,які мають однакову кількість очок після першого кола.В першому колі "Бирзула" завдала єдиної поразки "Стахов і Ко",та ще й сухої 0-2,яка дозволила вирівнятися командам в турнірній таблиці.Гра теж стала окрасою туру.І знову переможець визначався на тайм-брейку,і знову партії затягувались навіть до рекордних для ліги 33-31.І все- таки,фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу більш "командної" команди "Стахова та Ко",яка вдруге в своїх стінах доставила велике задоволення своїм прихильникам,знову очоливши турнірну таблицю."Бирзула" ,виступаючи в одному із своїх оптимальних складів показала класну гру,але цього було трішки недостатньо ,щоб розбити захисні порядки Дороша та друзів.Заслужена перемога номінальних тульчинців.
В слідуючій зустрічі "розігріта" "Бирзула" не залишила шансів "Екодіму",вигравши в нього 2-0.Ні ,звичайно,боротьба була,навість досить серйозна,але майстри котовців ні на мить не допускали думки,що можуть програти хоча б партію.Котовці дуже добре запамятали старт ліги в листопаді,коли провальний тур відкинув команду в підніжжя турнірної таблиці."Екодім" підсівши фізично не зміг створити серйозну противагу команді,яка на куражі перегравала їх на всіх лініях.
Дуже схожий почерк зустрічі команди продемонстрували в четвертій зустрічі між господярями туру та "Поділлям".Студенти ,на мою думку ,на сьогодні ще не готові вигравати в такої команди ,як "Стахов і Ко".Зломавши в перших розіграшах психологію "Поділля",і маючи солідний очковий гандекап,тульчинці просто грали в своє задоволення.Заслужена перемога "Стахов і Ко" знову вивела їх в лідери ліги.
Отож по результатах туру команда "Стахов і ко" набрала 5 очок,"Бирзула"-4 очка,"Екодім"-2 очка,"Поділля"-1 очко. Закінчений вигляд турнірна таблиця вищого дивізіону прийме після завершення туру в слідуючу суботу в Жашкові,де зустрічатимуться команди КФК "Скибин","А-пілон" та ДЮСШ Тростянець.
Запрошуємо підтримати команди та волейбол в цілому!

 

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам