Перспективи кубку Хорсака
Вівторок, 15 січня 2013, 22:21

Хоча сьогодні надворі царство морозів та снігової заметілі-всі ми добре знаєм,що сонце вже повернуло на весну,і кожен день стає довшим на коротенькі хвилини,які трішки пізніше переможуть зиму та відкриють дорогу весні.
Навесні в м.Умань проводиться єдиний муніципальний волейбольний кубок по волейболу памяті великого аматора спорту,який все своє життя віддав на розвиток спорту взагалі,а зокрема в м.Умань В.П.Хорсака.Останні кілька років ігри за цей трофей приносили велике задоволення поціновувачам цієї прекрасної гри.Торік в напруженнішій боротьбі фінальну крапку було поставлено волейболістами уманського "А-пілона",які виграли фінал в попередніх володарів кубку -вінницького "Екодіма". 

Але життя не стоїть на місці- вже зовсім поряд по часові новий розіграш Кубку Хорсака. Звичайно,ліга "А-пілон" не є організаторами цього турніру,але і стояти осторонь теж не має права,тому мета цієї публікації-провести невелике професійно-любительське обговорення із читачами сайту про можливу зміну умов розіграшу Кубку,а саме пропонуємо до обговорення ,а чи не цікавіше було б провести такого рівня змагання серед студентських команд(я думаю ,що вузи м.Умані змогли б створити боєздатну збірну),або серед ветеранських коман 40+,або серед дитячих команд збірних шкіл,а ,можливо,краще залишити все так як було.

Прохання висловити свою думку в коментарях ,або на форумі! Спільними зусиллями ми знайдемо найкращу комбінацію,яка зацікавить і болільників,і учасників,і організаторів і дозволить провести турнір на найвищому рівні!

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам