Екватор пройдено,Вишка 3-й тур
Субота, 22 грудня 2012, 15:57

Набравши хорошого ігрового ходу під кінець 2012 року команди вищого дивізіону пройшли половину турнірного шляху розіграшу ліги. Три тури із шести команди по одному разу спробували сили в поєдинках один проти одного. Одні команди здобули хороший очковий здобуток,в інших очкового гандекапу не получилось,зате здобуто безцінний ігровий турнірний досвід. Ніхто не в накладі.

Отож після того, як черговий апокаліпсис був відмінений, і 22.12.2012 року знову зійшло сонце і обігріло промерзші простори нашої Батьківщини,і стало зрозуміло ,що тур все -таки відбудеться-команди поспішили в м.Вінницю.В двох спортивних залах зібрались всі команди вишки.Заплановані в турі поєдинки були дуже цікавими -і ігровому ,і в турнірному плані.
В спортивному залі політехнічного технікуму уманський "А-пілон" на правах одного з лідерів екзаменував студентські команди "СДЮСШ" та "Поділля".В першій зустрічі,програвши першу партію стоячи,уманчани переломили хід зустрічі і практично без особливих перешкод довів свою перевагу в двох наступних.2-1 результат зустрічі.Принципова друга зустріч із господарями принесла таку бажану уманчанам перемогу 2-0.Спротив вінничан виглядав невпевнено.Команда добре відігравала окремі епізоди гри ,але в цілому "А-пілон" виглядав зібраніше і заслужено переміг.
Остання зустріч між "Поділлям " та "СДЮШ" показала перевагу постійних тренувань вінничан над епізодичними ігровими зборами "жителів м.Тростянець".2-0-впевнена перемога "Поділля" дозволяє включитись в боротьбу за місце в елітній четвірці.
В ігровому залі мясо-молочного технікуму ігровий день почався із відчайдушного протистояння друзів-суперників,ще недавно гравців одної команди "Екодімом" та "Стахов та Ко".Гра була настільки напружена,що ніхто не брався прогнозувати результат.29-27,і 26-24 -дві партії "тульчинською" командою були вирвані в "Екодіма".Наступна зустріч показала про повну перевагу "Бірзули" над КФК "Скибин".2-0-причому "Бірзула" дозвола собі в другій партії догравати запасним складом-адже наступною зустріччю була зустріч із номінальними лідерами дивізіону "Стахов і Ко".Бирзула нічого не придумувала в цій зустрічі ,а діяла в своїх найкращих ігрових традиціях: сильна подача,хороші атаки першим темпом,класний блок."Стахов і Ко" грали в командну гру:диву даєшся але ні один мяч не добивався до майданчика ,ні один раз нападаючі котовців не атакували на "одних" руках.Команди показали зрілий волейбол,достойний фіналу будь-яких змагань,але фортуна благоволила котовцям 2-0 і вони вперше в цьому розіграші посіли 2-ге місце в турнірній таблиці,потіснивши "Екодім".
В грі між "Екодімом" та КФК "Скибин" сенсацій не сталось.Закономірну і планову перемогу отримав "Екодім" 2-0.Жашківські волейболісти пообіцяли забрати свої очки вже в слідуючому колі,хоча і в цьому вони дуже старались-поки що дебютанти дивізіону лише придивляються до рівня гри та самовіддачі на майданчику грандів ,а заодно і вивчають карти міст де доводиться грати.
Отож лідер дивізіону після першого кола : "Стахов і Ко" Тульчин -13 очок(5 виграшів 1 поразка),2."Бирзула" Котовськ-13 очок(4 \2).3."А-пілон" Умань-13 очок(4\2).4."Екодім"-11 очок.5."Поділля" Вінниця.6.КФК "Скибин".7."ДЮСШ "Тростянець
Наступні тури відбудуться через рік ,тобто в 2013 році.Слідкуйте за розкладом!

 

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам