Відбірні ігри першого дивізіону завершені
Неділя, 16 грудня 2012, 19:14

Тріскучими морозами та сильними снігопадами  здивувала нас цьогорічна зима.Навіть старожили не памятают такого "зимового  початку" найхолоднішої пори року. На вулиці досить екстремальна погода з мінусовою температурою.Але на волейбольних майданчиках ліги "А-пілон" вирують циклони із протилежним температурним знаком. В суботу, 15.12.2012  року іграми групи "А" першого дивізіону завершувались попередні відбірні ігри дивізіону. 

В групі "Б" трійка лідерів була визначена без особливих "сюрпризів".Команди "А-пілон2", іллінецький "ІДАК" та уманський "Інтер" на сьогодні дійсно сильніші класом від суперників по групі. Так склалось,що група "А" з самого початку була складена з молодих(місцями серйозно оновлених та підсилених) команд ,які ставлять перед собою найвищі цілі в цьому сезоні.Перед останнім туром можливо лише команда "Уманьпива" відчувала себе відносно спокійно,т.я. пройшла попередні ігри досить впевнено і без серйозних  очкових втрат.На інші дві путівки претендували зразу три команди: "Базис" ,УДПУ та збірна Теплика. Інтриги добавляло те ,що маючи на одне очко менше конкурентів "Базис" не міг самостійно вирішити свої  турнірні завдання.

По взаємній домовленості ігровий день почався з перенесеної зустрічі "УДПУ"-зб.Теплика.Студентська команда чи не вперше в розіграші показала характер і вирвала перемогу в одних із фаворитів дивізіону 2-1.Вигравши в Теплика команда УДПУ "вбила двох зайців":вони не тільки отримали історичну перемогу над сильним суперником  але і практично забезпечили собі місце в трійці лідерів.

В зустрічі аутсайдерів УНУС та "Гірський Тікич" ,яка теж закінчилась 2-1 на користь студентів запамятались хіба недолугі спроби команд показати хоть щось,що схоже на красиву динамічну командну гру під назвою "волейбол" .Цим командам необхідно пройти ще досить великий шлях ,щоб становити якусь потенційну загрозу для суперників по дивізіону.

В третій зустрічі немотивована команда "Уманьпива" розгромила команду "УДПУ",пояснивши на майданчику,хто насправді фаворит групи.Команда показує досить пристойний волейбол,і є реальним претендентом на загальну перемогу в дивізіоні. 2-0 -і обидві команди впевнено крокують в сильніший сикстет команд першого дивізіону.

В останній зустрічі , в якій "Базису" фортуною було подаровано шанс самостійно вирішити свої турнірні завдання ,команді було необхідно  не просто виграти,а не дати "Теплику" виграти ні одної партії.Але суперники це теж чудово розуміли.Старий турнірний боєць,збірна Теплика,обійшлась малою кровю,зразу ж вигравши партію,а потім програвши зустріч.Набравши в турі однаково з "Базисом",але в загальному на одне очко більше збірна Теплика з третього місця вийшла в групу сильніших.

Отож формування груп завершено:

Група 1. "Уманьпиво","А-пілон 2","ІДАК","УДПУ","Інтер",зб.Теплика

Група 2. "Базис",ВК "Оксанино",УНУС,"Гірський Тікич",зб.Маньківки

Ігри в новосформованих групах розпочнуться в січні вже наступного 2013 року.Ігри в групі 1 пройдуть в два круги і визначать переможця дивізіону. В групі 2 будуть визначені місця комад 7-11 дивізіону. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам