Результати тульчинського туру
Неділя, 09 грудня 2012, 11:42

Результати тульчинського туру завершували другий тур вищого дивізіону розіграшу ліги. мюТульчин вперше приймало тур, але потрібно віддати належне номінальним господарям туру (приймаюча команда "Стахов та Ко"). Хлопці із цієї команди не тільки хочуть бути лідерами в царині спорту, але і в організації туру далеко не пасуть задніх. Організатори не просто формально виконали вимоги Положення до організації туру, а і в деяких речах поставили нову планку для всіх команд. В спортивному залі, який до речі завдяки завчасному анонсуванню був наповнений численними глядачами-шанувальниками волейболу,були і працівники міліції, які забезпечували правопорядок, і лікар швидкої допомоги. Вперше ігри ліги судив суддя національної категорії з м.Вінниця Стеценко О.Ф. На нашу думку саме так повинен проходити черговий тур. Так тримати!! Молодці!!!

Щодо ігор самого туру,то команди не підвели і подарували глядачам справжню насолоду від цікавої гри в цілому та драматичних відрізків в партіях.Ігри туру багато в чому доводили чи заперечували амбіції команд на лідерство в дивізіоні. Попередня "половинка" туру в Котовську вже трішки проясняла турнірне становище команд, і результати туру в Тульчині були досить цікаві в турнірному плані."Розвідники" від команд,які вже зіграли в Котовську теж були в залі і спостерігали за іграми майбутніх суперників.
В першій грі зійшлись господарі туру-команда "Стахов і Ко" і "господарі" турніру-команда "А-пілон" м.Умань. Команди давно знають один одного,гравці стали справжніми друзями (в командах навіть один проти одного грають рідні брати Сергій та Денис Плаксії),тому почали без підготовки і зразу заграли в повну силу,борячись за кожне очко. Потужні атаки "А-пілона",в лавах якого одні з кращих нападників ліги,розбивались об захисні мури "Стахов та Ко",мяч практично не долітав до поверхні майданчика. Драматичний перебіг першої партії,на відриві 2-3 очка до останнього тримав в напруженні гравців та глядачів. В кінцівці партії пані фортуна посміхнулась уманчанам і команда Дороша С. вперше в розіграші ліги програла партію. Програвши бій в першій партії команда Тульчина не зупинилась, не здригнулась і не розгубилась,а так стартували в другій партії,що просто приголомшила уманчан виграючи по ходу зустрічі 12 очок.25-18 -результат партії,який давав надії на тайм-брейк.Але дива не сталось-команда "Стахов і ко" виграла і 3-тю партію і здобула загальну перемогу 2-1.
Друга та третя зустріч між командами КФК "Скибин" та "Поділлям" Вінниця і "А-пілон" Умань були чимость схожі одна на одну. Класні нападаючі Скибина не змогли обіграти захисні порядки вінничан та уманчан. Ні ,боротьба звичайно була,але результат був прогнозований. Молода команда Скибина на сьогодні ще не має того необхідного ігрового досвіду,який дозволяє перебудувати гру команді вже під час гри і при необхідності добавити в деяких елементах.Але досвід-діло наживне,а виконавці в Скибина є-час поставить все на місце.0-2 і 0-2 очковий багаж поповнили команди із Вінниці та Умані.
Четверта гра між "Стахов і Ко" і "Поділлям" проходила так само драматично як і перша зустріч і закінчилась так само як і перша. Молоде "Поділля" під керівництвом славетного тренера Копилова Л. поклало всі сили ,але обіграти зіграну у всіх елементах тульчинську команду не змогла. В "Стахов і ко" на сьогодні кращий захист в лізі і дуже цікава комбінаційна гра ,швидка та непередбачувана.Можливо гравці і не під 2м ростом,але в бажанні грати ім не відмовиш. Приємно дивитись,як гравці радіють кожному забитому мячу, кожній відіграній передачі ,подачі. 2-1-фінальний результат відповідає реальній розстановці сил команд.
По результатах туру лише Скибин не поповнив очками таблицю."Стахов і Ко","А-пілон" та "Поділля" набрали по 4 очка.Тульчинці ,хоча і втратили перші очки,залишились лідерами дивізіону." А-пілон" перемістився на третю сходинку,а "Поділля" тепер пяте.
Наступний тур вищого дивізіону(у всіх команд) пройде в м.Вінниця 22.12.2012 року зразу після кінця світу!!! Запрошуємо відвідати захоплююче волейбольне видовище!!!

 

 


 

Коментарі  

 
#1 11.12.2012 09:28
Класно написано! Автору +100500!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам