Половинка туру вищого дивізіону
Неділя, 02 грудня 2012, 08:18

По причині участі окремих команд ліги в інших,не менш престижних змаганнях(аматорській лізі України) другий тур в вищому дивізіоні розділений на два ігрові дні: 1-го лютого та 8-го лютого.

Перша частина туру ,перефразувавши вислів відомого фільму "котовського балету",проходила в Котовську Одеської області,де місцева "Бірзула" приймала команди "Екодім" та "ДЮСШ" Тростянець.Після двох болючих поразок першого туру діючі чемпіони ліги були налаштовані дуже рішуче.Сценарій зустічі проти ослабленої команди "ДЮСШ"(в якої травмовані 3 гравці основного складу) повністю був повторений із попереднього туру в Умані зустрічей самох "Бірзули".Як не чинили опору волейболісти "ДЮСШ",але "дитячі" помилки в захисті та дограванні зводили нанівець всі старання команди.2-0 фінальний результат зустрічі повністю відповідав розкладу сил команд.
В зустрічі між одним із лідерів "Екодімом" та "ДЮСШ" теж особливих подвигів не було.Більш досвідчені волейболісти "Екодіма"подолали не дуже наполегливий опір "ДЮСШ" та виграли зустріч 2-0.
В центральній зустрічі "половинки" туру "Бірзула" за допомогою гарматної силової подачі вибила з прийому гравців "Екодіма" та заставила суперників підлаштовуватися до своєї гри, малюнок якої не раз приносив котовцям славні перемоги.25-13 та 25-17-рахунок в партіях сам говорить,хто був хазяїном на майданчику."Екодім" не зміг переломати хід зустрічі на свою користь і тому програв зустріч.
По підсумках туру "ДЮСШ" залишився на останньому місці в дивізіоні,не заробивши в турі в Котовську ні одного очка,"Екодім" поклав в скарбничку 3 очка завдяки одній перемозі,а доробок "Бирзули" склав 6 очок і команда самим активним чином включилась в боротьбу за лідерство в дивізіоні.
Нагадуємо,що другу "половинку" туру вперше буде приймати славетне місто Тульчин і молода команда "Стахов і Ко".Початок ігор о 10 годині 08.12.2012 року в міському спортивному комплексі.

 

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам