Боротьба в першому дивізіоні продовжена
Вівторок, 27 листопада 2012, 07:59

Відбулись зустрічі другого туру першого дивізіону розіграшу ліги.Особливих сенсацій тур не приніс,хоча деякі результати виявились не дуже прогнозованими.
Група А.смт.Теплик
Тепличани повністю реабілітувались перед своїми вболівальниками за болючу поразку першого туру,вигравши обидві свої зустрічі із командами УДПУ та "Гірський Тікич" з однаковим рахунком 2-0. Максимальну кількість очок здобули і волейболісти "Уманьпива" обігравши 2-0 команди "Гірського Тікича" та "Базиса"."Базис",не дивлячись на присутність нового тренера зумів програти і слідуючу зустріч ,щоправда в запеклій боротьбі команду УДПУ.А студентське дербі між командами УНУС та УДПУ принесло бажану перемогу майбутнім педагогам 0-2.Крім того ,студенти УДПУ зіграли перенесену зустріч із "Гірським Тікичом" і виграли 2-1.Також 2-0 виграли в маньківчан і волейболісти "Базиса".

Окреслились лідери групи: 1."Уманьпиво"(11 очок),2-Теплик (8 очок),3-УДПУ(7),4-"Базис" (5),5-УНУС (2),6-"Гірський Тікич"(1)
Перед останнім туром лише команда "Гірський тікич" втратила всі шанси залишитись в групі сильніших,і лише "Уманьпиво" може більш-менш спокійно підійти до останньої гри в групі.Четвірка команд ,що залишилась лише за умов перемог в останніх зустрічах туру гарантують собі місце в елітній групі дивізіону,причому для команд "Базиса" та "УДПУ" все повинно вирішитись в одній грі.
Нагадуємо,що останній тур групи відбудеться в спортивній залі Уманського національного університету садівництва 15.12.2012 року.
Група Б,м.Умань
Дебют нової команди "А-пілон2",як і передбачалось вніс деяку інтригу в ряди команд групи.Вигравши дві перші зустрічі із "Оксанино" та "Маньківкою" 2-0,2-0 волейболісти "А-пілона 2" на гру із командою "ІДАК" не налаштувались,так як це потрібно,і тому зразу ж були покарані ,програвши на тай-брейку 2-1.Перед цим також на тай-брейку команда "Інтера" вирвала перемогу в іллінецьких студентів 2-1.Зустріч "Оксанино та "Маньківки" завершилась перемогою Оксанино 2-0.В групі залишилось зіграти одну гру "Інтер" -"Апілон2",яка і розставить всі команди по своїх місцях.
Поки що лідером групи є команда "ІДАК" Іллінці(10 очок),2-Інтер(7),3-А-пілон2(7),4-Оксанино(3),5-Маньківка(1)
Остання гра групи між "А-пілон2" та "Інтером",що відбудеться в пятницю,30 листопада лише розставить команди на перші три місця.Причому лише перемога 2-0 в зустрічі виводить команду на перше місце в групі.Перемога 2-1 залишає на 2-му,а поразка на третьому місці в групі.Невдахи групи,які будуть виступати за 7-11 місця в дивізіоні вже визначені: збірна Маньківки та ВК "Оксанино".

 

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам