Початок боротьби в "Вишці"
Понеділок, 12 листопада 2012, 17:46

В суботу,як і було заплановано ,розпочались ігри ліги в вищому дивізіоні.Сімка найсильніших команд ліги в двох спортивних залах показували свою майстерність та боролись за перемогу.

Вінниця.Спортивна зала медуніверу.

Всі три команди в цій  залі були дебятантами вищого дивізіону.Але шлях,яким вони туди потрапили  у кожної команди був свій.Одні ,як КФК "Скибин" виборов путівку вигравши перший дивізіон, команда "Стахов і Ко" зуміла довести свою амбітність своїми іграми на кубку "Екодіма",а перспективній команді Моргаєва Л.Н. просто необхідно практикуватись серед найсильніших в лізі.

Команди зіграли завзято.Беззаперечним лідером туру виявились волейболісти "Стахов і Ко",які не залишили шансів суперникам,вигравши на піднесенні обидві зустрічі 2-0,та 2-0.Скибинські волейболісти зуміли перевагу втілити в переможні очки зігравши із "ДЮСШ" Тростянець на тай-брейку 2-1.Першу гіркоту поразок зазнала "тростянецька" команда,хоча по ходу зустрічей ніхто не брався прогнозувати такий результат.Все таки молодість і нестабільність поки що синоніми для цієї команди.

В Вінниці виник інцидент із заявкою в склад команди "ДЮСШ" гравців суперліги.Питання надзвичайно важливе і складне водночас. Самим найближчим часом питання буде розглянуто на президії ГО ,і при необхідності,буде скликано нараду представників для неповторення таких чи подібних випадків в майбутньому.На мою особисту думку професіонали повинні змагатись з професіоналами,а аматори з аматорами.


Умань.Спортивна зала університету садівництва.

Команди по-різному підійшли на звітний тур.Форс-мажорні обставини на кордоні не дозволили зібрати оптимальний склад котовській "Бирзулі".В досить складному становищі знаходиться і нинішнє "Поділля",команда переживає зміну поколінь.Перша гра між минулорічними фіналістами ліги показала мінімальну перевагу "Поділля" 2-1.В другій зустрічі уманський "А-пілон" подолав накінець синдром "Бирзули" і зумів перемогти 2-0.Історична для уманчан подія зіграла з ними злий жарт,"А-пілон" в другій зустрічі  на тай-брейку програв принциповому супернику-"Екодому" Вінниці. В зустрічі "Екодім"-"Поділля" інтриги не було 2-0-заслужено переміг "Екодім".


Отож турнірну таблицю після першого туру очолила команда "Стахов і Ко"Тульчин -6 очок,2."Екодім" Вінниця-5 очок,3."А-пілон" Умань-4 очка,4-5.КФК "Скибин" Жашківський район та "Поділля" Вінниця,6-7. "Бирзула" Котовськ та ДЮСШ Тростянець.

Слідуючий тур пройде в два етапи: 01.12.2012 року приймає тур котовська "Бирзула"(туди їдуть команди ДЮСШ Тростянець та "Екодім" Вінниця),

08.12.2012 року тур приймає "Стахов і Ко" Тульчин.В Тульчин завітають КФК "Скибин,"А-пілон" Умань та "Поділля" Вінниця


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам