Старт змагань в першому дивізіоні
Неділя, 04 листопада 2012, 20:10

Стартувала ліга "А-пілон" сезону 2012-2013 року.Стартувала іграми в першому дивізіоні в двох групах в суботу 03.11.2012 року. Велика армія любителів та поціновувачів дивовижної та захоплюючої спортивної гри мали змоу в суботу відчути атмосфер усправжнього протистояння достойних один одного суперників.

ГРУПА Б
В славетних Іллінцях,які щосезону мали предстаництво в обох дивізіонах ліги,а в нинішньому за честь та славу спортивних іллінецьких традицій бореться дуже достойна та імпозантна команда студентів агроколеджу,стартував розіграш ліги першого дивізіону групи "Б".Урочисто відкрив змагання президент ГО "Асоціація "А-пілон" Миронюк Василь Овксентійович.В привітальному слові було висловлено впевненість в правильному виборі учасниками змагань здорового способу життя ,в перспективу змань ліги,а також відмічено досить значну та наполегливу працю тренерсько-викладацького складу хазяїв туру-Іллінецького агроколеджу, не тільки в підготовці команди(до речі одного з лідерів дивізіону), але і підтримку функціонування спортивних закладів та підтримці та розвитку інших видів спорту.
Змагання в Іллінцях розпочали 4 команди групи "Б" : крім місцевої команди "ІАК" ,завітали в гості команди "Інтер" Умань,ВК "Оксанино" та збірна Маньківки. Звичайно ,по іграх першого туру ще не можна в повній мірі судити про амбіції та кінцеві результати змагань,але формула розіграшу в першому дивізіоні групи настільки швидкоплинна,що всі результати можуть мати вирішальне значення при розподілі місць першої половини розіграшу.Ігри в Іллінцях відзначались спортивною боротьбою та непередбачуваністю результату,чим дуже сподобались численним глядачам. Отож результати першого туру:

 

  • "Інтер"-"Оксанино" 2-0;
  • "ІАК"-маньківка 2-0;
  • "Інтер" -"ІАК" 0-2;
  • "Оксанино"-Маньківка 2-0.


Як і передбачалосьлідерство в групі заховила молода команда Іллінців.Результати послідуючих турів дадуть змогу визначити на що розраховують команди "Інтера" та "Оксанино".
Попередньо були заявки ще від двох команд групи "СПМ" Умань та Вінницького технічного університету.На жаль команди відмовились від участі по причинах,які не залежать команд. Організаторами змагань наразі обговорюється питання заміни команди ВНТУ на команду "А-пілон2",яку представляють ветерани уманського волейболу.Це збереже інтригу в групі,а також дасть можливість в ігровій практиці передати молодим волейболістам той багатий досвід,який мають ветерани.
ГРУПА А
Справжній трилер розігрався в ЗОШ 11 м.Умань,де приймала тур групи "А" першого дивізіону команда "Уманьпиво".Спочатку в важкій боротьбі на тай-брейку команда УНУС поступилась амбіційному кочубіївському "Базису" 1-2. В другій грі по -інеркції молода команда УНУС програла 2-0 команді "Уманьпива".Програла в боротьбі,але явно сильнішій на сьогодні команді.В третій зустрічі команда "Уманьпива" зустрічалась із збірною Теплика.Тепличани,в яких за спиною славетна волейбольна школа,які в свій час були практично недосяжні по майстерності для уманських команд,приїхали перемагати і в звітній зустрічі.Але і команда "Уманьпива",фіналісти цьогорічного кубку Ліги,дуже і дуже амбіційний та достойной суперник. 25-19 результат першої партії за уманчанами,які в рідних стінах таки мали невелику перевагу.В другому сеті 25-20-тепличани і не збирались програвати,а лише почали розігріватись.Команди на розминці і в кожному сеті настільки заводили один одного та публіку,що, здавалось, між гравцями на майданчику проскакували іскри напруги.Після двох сетів глядачі очікували ще більшого дійства,хоча до загальної перемоги кожній команді достатньо було набрати лише 15 очок,щоправда з перевагою над суперником в два очка.І тоді команди видали сет,який по напрузі перевершив два попередні разом взяті.Лише ті,хто хоч раз грав в тайм-брейку "на гойдалці" в 3-4 очка ,може зрозуміти те психологічне навантаження на кожного гравця та команду в цілому.Учасники зустрічі на "більше-менше" зіграли ще 10 !!! очок.Це дуже важко,але тим приємніша перемога в такому протистоянні.В цей раз пані Фортуна була більш прихильною до господарів маданчику. 2-1 -перемога "Уманьпива" вивела їх в лідери групи.
Щодо інших команд групи,то волейболісти із Ч.Камянки попросили перенести їх ігри на більш пізній термін,тому що вибори до парламенту України в цьому невеликому населеному пункті змусили всю команду ще раз і ще раз перераховувати бюлетні в багатомандатному округу.Допомогу в цьому здійснювали і майбутні педагоги із УДПУ,тому що вони теж "благополучно" пропустили тур. Згідно Регламенту команди несуть дисциплінарні санкції за незрозумілу поведінку щодо інших учасників змагань.Ці вчинки стануть предметом розгляду на засідання оргкомітету в найближчі дні.
На відміну від попередніх розіграшів, організатори вважають такі дії неприпустимими.Вступаючи в лігу,команди зобовязались виконувати Положення та Регламент ліги,тому "непонятки" з першого туру будуть жорстко присікатись,аж до зняття команд із розіграшу. Краще менше команд-але більше дисципліни!

 

 


 

Коментарі  

 
#2 08.11.2012 18:49
Шо правда порвуть,а якщо порвуть вас
Цитувати
 
 
#1 07.11.2012 12:10
Ілінці все одно порвуть Інтер!!!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам