Кубок Ліги 2012-2013 років
Неділя, 07 жовтня 2012, 12:06

Як вже повідомлялось раніше,розіграш ліги "А-пілон" сезону 2012-2013 років розпочнеться із розіграшу Кубку Ліги.

Розіграш Кубку Ліги відбудеться 20-21 жовтня в м.Умань традиційно на базі спортивної зали Уманського національного університету садівництва.Як і в попередньому розіграші Кубку до участі в нього запрошуються всі бажаючі аматорські команди( і команди Ліги, і ті, що, поки-що, не є учасниками ЛігиSmile).  Нагадуємо,що переможець Кубку ліги буде запрошений виступати в вищому дивізіоні серед найсильніших команд ліги і боротись за звання Чемпіона Ліги.

 

 Як і в минулому розіграші в розіграші Кубку ліги, для збереження інтриги, не будуть виступати чотири найкращі команди по результатах минулого сезону,а саме: "Бирзула" Котовськ,"Екодім "Вінниця,"А-пілон" Умань та "Поділля" Вінниця. Вищеназвані команди, а також ВК "Скибин" (переможець першого дивізіону минулорічного розіграшу) гарантували собі місце в елітному дивізіоні. Плануєься,що три вакантних місця в вищому дивізіоні ,які залишились,займуть команди із найвищим рівнем гри по результатах розіграшу Кубку. 

Команди,які бажають виступати в Кубку,згідно Положення про розіграш,зобовязані до 15 жовтня цього року перерахувати вступний внесок за участь в розііграші в розмірі 300 (триста) грн за команду незалежно від кількості заявлених учасників.Вступні внески будуть використані на підготовку та проведення змагань,а також на формування фонду нагородження.

Прохання вступні внески перерахувати на розрахунковий рахунок Громадської організації підтримки розвитку фізичного виховання та спорту "Асоціація "А-пілон" (код ЄДРПОУ 36651637,р/р 2600301301293 в ПАТ "БМ Банк" МФО 380913). В призначенні платежу зазначити-вступні внески Кубку ліги команди "_(назва)__" .

Копія квитанції про сплату внесків разом із заявочним аркушем подається до суддівської колегії в день змагань.

Організатори попереджують,що без сплати вступних внесків команда до розіграшу Кубка ліги допущена не буде!

Вітаємо всіх спортсменів,наставників,тренерів,спонсорів та зацікавлених осіб із початком нового сезону ! Щиро вірим що тільки разом з Вами ми зможемо підтримати рівень ігор  та представництво наших змагань, покращити видовищність та зацікавленість глядачів,пропагуючи  здоровий спосіб життя та спортивну досконалість та довголіття на волейбольних майданчиках ліги "А-пілон"!

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам