Початок нового сезону
Понеділок, 10 вересня 2012, 10:51

Після "академічної" літньої відпустки волейбольні аматори знову потягнулись в зали і почали тренування.Досить довго стояло питання про формат і можливість проведення змагань ліги "А-пілон" на цей сезон на самому вищому рівні.Це повязано із збільшенням числа потенційних учасників змагань за рахунок команд федерації волейболу Вінниччини. Зваживши всі "за" та "Проти" оргкомітет прийняв рішення про проведення змагань із збільшенням числа учасників і в вищому і в першому дивізіонах.

 

Громадська організація "Асоціація "А-пілон" офіційно повідомляє всіх зацікавлених осіб про початок реєстрації учасників змагань кубку та розіграшу ліги "А-пілон" сезону 2012-2013 років.

Прохання представників команд попередньо звязатись із організаторами змагань по телефону: 0939318800(Сергій),0633969190 (Володя) для отримання положення розіграшу та регламенту змагань. 

Орієнтовно змагання будуть розпочаті розіграшем кубку Ліги на початку або в середині жовтня.

 


 

Коментарі  

 
#2 05.10.2012 11:50
Вже початок жовтня, незабаром середина. Коли вже Кубок?
Цитувати
 
 
#1 12.09.2012 15:42
"Отож,ігри почались з невеликих, але, на жаль,регулярних в цьому розіграші неприємностей-напередодні ігор стало відомо про відмову учасників ліги із Теплика та Іллінців від участі в іграх за 5-8 місце ліги. Логічно пояснити вчинок команд неможливо-тому нехай це лишиться предметом більш виваженого підходу організаторів ліги до підбору учасників фінальних ігор.Незрозумілою є позиція команд,які ,грубо висловлюючись,н аплювали на інших,прибувших на ігри, учасників."

- це цитата з попередньої статті.
Тож, хочеться, щоб організатори взяли до уваги те що було минулого сезону і погодили участь команд цього сезону виходячи не тільки з бажання і обіцянок цих команд...
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам