Підсумок фінальних ігор
Субота, 21 квітня 2012, 21:41

Вітаємо чемпіонів ліги!

З деяким запізненням,але не з меншим задоволенням від якості ігор(вже по фотографіях) публікуємо результати фінальних ігор ,які відбулись 07.04.2012 року.
  Отож,ігри почались з невеликих, але, на жаль,регулярних в цьому розіграші неприємностей-напередодні ігор стало відомо про відмову учасників ліги із Теплика та Іллінців від участі в іграх за 5-8 місце ліги. Логічно пояснити вчинок команд неможливо-тому нехай це лишиться предметом більш виваженого підходу організаторів ліги до підбору учасників фінальних ігор.Незрозумілою є позиція команд,які ,грубо висловлюючись,наплювали на інших,прибувших на ігри, учасників.

Подвійно приємно відзначити дебютну участь в фінальних іграх команди "Базис" Кочубіївка,яка в цьому році виступила "кризовим менеджером" ігор.В перших іграх команда не тільки достойно грала,програвши беззаперечному лідеру-жашківському(скибинському) "Колосу",але і зуміла обіграти розбалансовану команду УНУС. "Колос" по черзі,практино і не включаючи свої максимальні потенційні можливості, обігравши обох супротивників зайняв очікуване 5-те місце,спокійно відправився спостерігати за іграми майбутніх "колег по цеху" вищого дивізіону,куди команда із Жашкова виборола перепустку. Щодо гри команди УНУС - боляче дивитись,як помирає волейбол в університеті садівництва.Ще торік вуз мав 2-і команди в лізі(із них 1-ну в вищому дивізіоні),студенти виграли молодіжні ігри та інші не менш важливі змагання,а сьогодні-навіть на фінальні ігри практично неможливо набрати оптимальну форму-команда не тренується.Надіємось,що керівництво вузу та і самі студенти повернуться обличчям до ігор ліги,і зможуть сформувати достойну і стабільну команду на слідуючі розіграші ліги.

Ігри команд за 1-4 місця проводились повністю по сценарію фіналу 2011 року. Так як і торік вінницьке «Поділля» переграло уманський «А-пілон»(3-0) ,та взяла реванш у вінницького «Екодіма» за 2 поразки в чемпіонаті котовська «Бирзула»(3-0). Але ці ігри ,як початок фінальних протистоянь,були лише, як кажуть,квіточками. Тон фіналу задали уманчани. Програвши по ходу зустрічі за третє місце вінницькому «Екодіму» першу партію,і програючи більше 5-ти очок в другій половині 2-ї партії, «А-пілон» зумів переломити хід зустрічі і переконати і суперників і глядачів в своїй командні майстерності.3-1-такий фінальний рахунок матчу за третє місце. Великий фінал очікувався з нетерпінням: на фоні малого фіналу очікувалась ще непримиренніша гра між фаворитами ліги,тим більш що в чемпіонаті команди обмінялись уколами(3-0 і 0-3),вигравши по-черзі на своїх майданчиках. Крім того,переможець випереджав суперника в неофіційному заліку кількості чемпіонських титулів в лізі «А-пілон». Скажем зразу-інтриги не вийшло . Проти тієї команди котовців,яка виступала в фіналі, «Поділля» не змогло протиставити гідну гру. Відеозапис гри великого фіналу можна було б використати, як відео підручник для спортсменів,по якому вчити молодь,що таке техніка та тактика в волейболі .В звітній грі в «Бирзули» вийшло все: захист і прийом , подача і атака,під страховка і блок. Весь цей арсенал дозволив без варіантів(3-0) переграти «Поділля» і вдруге стати чемпіонами ліги.
  Отож по результатах фінальних ігор «Екодім» зайняв четверту сходинку, «А-пілон» став бронзовим призером, волейболісти «Поділля» стали срібними призерами,а чемпіонами стали волейболісти «Бирзули»,з чим їх щиро вітаємо!!!
Заслужена перемога в лізі і достойний переможець-двократний чемпіон ліги «А-пілон» котовська «Бирзула» !!!

Фінальні ігри закінчились церемонією нагородження і офіційного закриття розіграшу ліги «А-пілон» сезону 2011-2012 років.
Розпочинається підготовка до нового,четвертого, розіграшу ліги сезону 2012-2013 років.Уже відомо про збереження формули проведення регулярного розіграшу в двох дивізіонах із фінальною частиною розіграшу. Запрошуємо всіх зацікавлених громадян до плідної співпраці в справі популяризації спорту та здорового способу життя.Будемо раді вислухати нові пропозиції по розширенню чемпіонату ,зміні формули розіграшу та інші цікаві ідеї. Пишіть на наш e-mail,чи по телефону,які розміщені в розділі «Контакти» сайту.
P.S. Відвідайте розділ сайту «Фото»,де розміщено фотографії фінальної частини ігор сезону 2011-2012 р.