ПЕРЕД ФІНАЛОМ
П'ятниця, 06 квітня 2012, 08:43

Фінал. Фінал? Фінал!

Закінчується третій сезон ліги,сезон який, можливо,став межею,за якою турнір став традицією. Хочеться відверто сказати опонентам проекту,якщо взагалі такі були,або потенційним «опозиціонерам»,якщо такі появляться -а все-таки турнір вдається.

Ліга підняла з глибин людської душі самоповагу спортсменів,надала можливість щось довести для себе і оточуючих в спорті,довела правильність вибраного шляху популяризації спорту та здорового способу життя.Надіємось,що вона також посіяла в душі підростаючого покоління,школярської та студентської молоді те насіння доброти та людяності,натхнення та цілеспрямованості,волі до перемоги та командного духу,яке присутнє в душах волейболістів-учасників змагань. Нам,організаторам турніру,приносить велике задоволення спостерігати не тільки ,як волейболісти команд –суперників із взаємним задоволенням подають один одному руки,щоб подякувати за гарну гру,а і те як зустрічаються команди перед кожним туром. Ця зустріч виглядає ,як зустріч давніх друзів,проходить в атмосфері взаємної поваги,дружньої іронії і викликає хорошу «білу» заздрість випадкових, «невтаємничених» глядачів!
В фінальних іграх візьмуть участь команди,які завоювали це право на протязі регулярних змагань протягом осені 2011-весни 2012 років. «Завоювали» -не зовсім правильне по значенню ,але точне по духу боротьби слово для тих поєдинків,які відбувались в розіграші. Команди звісно військових дій не проводили,ніяких серйозних спорів та «розбірок» між командами та гравцями не помічав,швидше навпаки-з кожним туром волейболісти все більше здружувались між собою,ставали ще ближчими і по духу і по житті. Але та боротьба,яка була присутня на майданчику з першого до останнього туру і в першому,і в вищому дивізіоні,говорить про військово-відповідальне ставлення спортсменів до ігор і їх результатів.Чого вартий лишень факт,що кількість ігор в розіграші ліги цього сезону ,які закінчились із рахунком 3-2 ,порівняно із минулорічним розіграшем вирола на 40 %.Причому,як говорить статистика ігор ,це не стосується окремої команди чи дивізіону-це загально турнірна тенденція.
Після досить напружених перемовин,виконкомом ГО «Асоціація «А-пілон»,як організатор та куратор турніру,повідомляє офіційну інформацію для команд-учасників фінальних ігор та вболівальників:
Фінальні ігри ліги «А-пілон» почнуться о 9.00 годині в суботу,07.04.2012 року в приміщенні спортивної зали школи-гімназії №2 м.Умані.Розпочнуться іграми за 5-8 місце.О 12.00 в приміщенні спортивної зали Уманського державного педагогічного університету розпочнуться ігри за 1-4 місце .Отож чемпіона в цьому сезоні буде визначено за 1 ігровий день.По закінченню фінальної гри буде проведено церемонію нагородження переможців ліги.Будуть відмічені кращі команди,кращі гравці по амплуа, спонсори та меценати турніру. На фінальні ігри запрошені представники влади та спортивні функціонери із всіх областей-регіонів базування команд.Ігри будуть висвітлені представниками масс-медіа.

 

Запрошуємо на головні ігри сезону!!!

 


 

Коментарі  

 
#3 Богдан Скибин 22.04.2012 09:57
Підскажіть, будь-ласка, як подивитись фото? знайшов лише минулого року.
Цитувати
 
 
#2 Олексій Гулеватий 20.04.2012 21:11
То який результат, хтось напише???????????
Цитувати
 
 
#1 Богдан Скибин 09.04.2012 22:15
Бачив фотографа. Фото будуть?
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам