Фінал чемпіонату вищого дивізіону
Неділя, 25 березня 2012, 19:34

Розіграшліги сезону 2011-2012 років завершено.

Відбулись ігри останнього туру серед команд вищого дивізіону ліги «А-пілон». Тур приймали спортсмени з м. Іллінці. 
  Інтрига в турі забезпечувалась зустріччю між земляками-вінничанами: «Екодімом» та«Поділлям». Беручи до уваги технічну поразку «Бирзули» за неявку на тур, лишепереможець у цій парі претендував настартове чільне місце у фінальних іграх.

 Гра розпочалась за розкладом і без несподіванок. Не відчувалось нервозності ні в діях «Поділля», ні в суперників. Команди «відпрацьовували номер» у взаємних атаках,але безособливого куражу. Здавалось ,що командам вже все було відомо про результат грище до початку. Лише програвши дві партії, «Екодім» прокинувся і нав’язав своюгру,вигравши третю партію. Але це була лебедина пісня –наступна партія всерозставила на свої місця.3-1 –перемога «Поділля» і лідер визначився. 
Як і впопередній розіграш, «Поділля» фінальні ігри почне з першого місця. «Екодім»випередив «Бирзулу » і стартує з 2-ї позиції. «Бирзула» ще до початку турузабезпечила собі третю сходинку,так само як і «А-пілон» уже нічого не могло посунутиз четвертої .
  Післяфіаско «Екодіма» в першій зустрічі,ігри,що залишились, втратили турнірну вагу ікоманди грали в задоволення. А задоволення отримав «Екодім»,вигравши в «А-пілона», і «Поділля», перемігши іллінецьких волейболістів.
  Отожтурнірна таблиця вищого дивізіону оформила кінцевий вид. Попереду залишивсялише апофеоз розіграшу:фінальні ігри. Спочатку в суботу,07.04.2012, за 5-8 місцев лізі зустрінуться:  
  • Гра №1: зб.Іллінців-зб.Теплика
  • Гра №2: «УНУС»Умань-«Колос» Жашків
  • Гра №3: за 7-ме місце між програвши ми ігри 1 і 2
  • Гра №4: за 5-те місце між переможцями ігор 1 і 2
В неділю ігри розпочнуться : 
  • Гра №5: «А-пілон»Умань-«Поділля»Вінниця
  • Гра №6: «Бирзула» Котовськ-«Екодім»Вінниця
  • Гра №7: за 3-тє місце між програвшими ігри 5 і 6
  • Гра №8: за 1-ше місце між переможцями ігор 5 і 6


 

Коментарі  

 
#1 MeetOrits 20.01.2017 06:13
Oбщeние – oбязаmeльный атрибyт nолнoй жизнeдеятельнoс mu каждoгo челoвeка. В эmoм нyждaюmcя пopой вecbма самoдocтaтoчные люди, oбвыкшиe ycтpauвaтb собcmвeннyю жuзнедeятeлbнoс тb бeз примeнeнuя cmoрoннeй выpyчкu. Новыe неoбычныe cвязu, интересныe и кoлоpитные, nодсобляют nривнеcmи свежecmь в быmовyю обычнyю жuзнeдeяmельнос ть u omвязаmьcя оm moсклuвocmи.
Eсть масca ваpиaнтoв завecmи знаkомствo, всё жe наuбoлee пpakmuчeckuм и дeйственным из нux оказываются знаkомсmва online на mемаmuчecкoм сaйтe. Каkоrо бы обычнoro чeлoвеческого oбщeнuя вы нu отыckивaлu, в кakом мeгапoлиce нu жuлu u kаkовoй бы внeшнoсmью ни обладалu – nоcодeйcmвyем вам доcmичb жeлаmелbнoro peзyлbmаma!
Получайmе нacлаждeниe om общенuя, познaкoмbтесь в cвое yдoвoлbcтвuе u нe nозволяйme yнылым будням делaть вашy жизнь бecцвеmнoй и монomоннoй!

Дemальней urlcut.ru/41un
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам