Друге коло вишки розпочато
Неділя, 26 лютого 2012, 15:34

Четвертий тур вищого дивізіону

Поєдинками в м.Вінниці розпочалось друге коло серед команд вищого дивізіону ліги. Напередодні туру стало відомо про продовження невтішної цьогорічної традиції із зніманням команд. Вищий дивізіон покинула команда збірної м.Умань. Особливий негативний осад на душі залишився в організаторів ліги.

Адже саме завдяки їх вольовому рішенню,переслідуючи благородну мету підвищення майстерності молодих,найбільш перспективних уманських гравців першого дивізіону ліги,і було створено нову команду. Як виявилось, ця команда стала сумним продовженням «Інтера» та «УДПУ». І хоч як не шкода,мусимо визнати свою поразку в організації подібного роду міроприємств- команда знята із змагань.
Але дискваліфікація одного із аутсайдерів дивізіону ніяк не вплинула на емоційність ігор серед команд,що продовжують боротьбу. «А-пілон» тримав серйозний екзамен в звітному турі: по-черзі зустрічаючись із лідерами розіграшу в очному двобої. В першій зустрічі уманчани на рівних боролись із «Поділлям» лише до розіграшу 17-18 очка в кожній із трьох партій. Після того прекрасна подача студентів вибивала уманчан із прийому і давала фори в 5 очок,які кінець-кінців і давали їм можливість святкувати перемогу в кожній із трьох партій. В діях «А-пілона» були присутні деякі песимізм і зневіра в досягненні позитивного результату в зустрічі. «Поділля», навпаки, грало розкуто і з задоволенням,крім того на своєму майданчику і стіни допомагають. Отож 3-0,і очковий розрив між командами збільшується.
«Екодім» не мав особливих проблем в другій зустрічі із збірною Іллінців. Молода іллінецька команда не змогла вчинити гідного опору більш досвідченій вінницькій команді . Передбачуваний результат зустрічі міг би і не відбутись,якби іллінецька дружина трішки добавила в нападі,адже в захисті вони-одні з найкращих в дивізіоні. Програш Іллінців практично зробив примарними їх шанси на участь в фінальних іграх в складі першої четвірки-тому їм необхідно готуватись до боротьби за виживання в вищому дивізіоні серед команд за 4-8 місця.
Зустріч «А-пілона» та «Бирзули» стала самою видовищною на турі. «Бирзула» приїхала на змагання, не набравши потрібних фізичних кондицій,чим додали «А-пілону» шансів на загальний успіх. До перемоги прагнули обидві команди,але чималий досвід «Бирзули» дозволив переломити хід поєдинку і розгромити «А-пілон» на тайм-брейку : 3-2.Гра була красивою,і перемоги заслуговували обидві команди-але святкували перемогу саме котовці.
Перемогла «Бирзула» і в слідуючій зустрічі. Іллінецька збірна знову програла,і знову всуху,хоч і відчайдушно боролись за перемогу. Дві перемоги по 3-0 дозволили котовцям закріпитись в лідируючій групі.

Слідуючий тур вищого дивізіону орієнтовно відбудеться 25 березня 2012 року в м.Іллінці. Тур остаточно визначить з яких рейтингових місць команди розпочнуть боротьбу на фінальних іграх. 


 

Коментарі  

 
#1 04.03.2012 18:58
В будь-якому випадку гратимете за 5-8 місця фінальних ігор Ліги,де разом з трьома командами першого дивізіону,грати ме і 1 команда вищого.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам