Ліга не сесія
Субота, 04 лютого 2012, 21:22

Ліга "А-пілон" не цікава Уманському педуніверситету

Cьогодні стало відомо,що команда Уманського педуніверситету знову не зявилась на змагання в своєму дивізіоні. Як не критикували Інтер за передчасне зняття із змагань-але потрібно віддати належне мужності гравців,які чесно заявили про свою неспроможнісь брати участь в змаганнях! Як розцінювати поведінку гравців та наставників педуніверу незрозуміло.

 

Мало того,що вони не зявились на останній тур в році попередньому-команда вирішила прогуляти і звітний тур. Але це лише в вузі, прогулюючи пару, підводиш лише себе,а в змаганнях ,не зявившись на тур, підводиш не тільки свою команду, а і команди суперників,які мали зіграти в турі. 
Найближчим часом поведінка команди УДПУ стане предметом розбору на засіданні виконкому ГО "Асоціація А пілон". Рішення по подальшій участі команди в розіграші та застосовані дисциплінарні санкції буде розміщено на сайті! Але попередньо зовсім не зрозуміла позиція очільників вузу,який готує педагогічні кадри для занять фізичною культурою в школах-невже це педагогічно правильний підхід майбутніх та діючих викладачів та тренерів до суспільнокорисної справи!

 

 

 


 

Коментарі  

 
#16 10.02.2012 19:19
только на ты не нужно переходить!!
Цитувати
 
 
#15 Сергій Вечерук 07.02.2012 09:45
Дмитро ,

всі ці гроші - це членські внески гравців команди , і за цю колосальну суму на наступний сезон вже підписано контракти з гравцями основи Казанського "Зеніта" . Решту додумай сам : в тебе , бачу , це добре виходить . Тільки багато не пали .
Цитувати
 
 
#14 07.02.2012 08:35
Цитую Дмитрий:
я вас прекрасно понимаю,но есть ребята,с педа у которых намного больше спортивных данных чем например у игроков того же самого Апилона.Просто по слухам,я веть не знаю что там и как,так как я с России,у апилона есть деньги,и поетому они там переманили много игроков на свою сторону,ето веть так?так.А что есть в педа??а ничего.не денег,ни статуса,ни тренеров нормальных.и чего же вы хотите от ребят??что бы они сами все ето с неба брали?

Мені шкода ,Дмитре ,що у Вас склалась думка ,що в аматорському спорті все можна купити за гроші.Так,в педуніверситеті є непогані хлопці з хорошими фізичними даними,можливо дійсно навіть кращими,чим в діючих гравців "А-пілона".Але ні один з них не прийшов в "А-пілон" і не сказав:а можна тренуватись з вами,щоб підвищити свою майстерність,бі льше того "Зірки" педуніверу не дуже налаштовані тренуватись в своєму залі.Невже Ви,Дмитре думаєте,що "А-пілон" відмовив би таким волейболістам.А на рахунок того,що команда "А-пілон" "перекупила" собі гравців-це повна маячня.В команді тренуються спортсмени,які по-справжньому захоплені волейболом.В команді існує здорова конкуренція за місце в стартовому складі,т.я. на кожне амплуа є 2-3 гравці.Саме це,а не гроші ,дозволяє команді показувати хороші результати.Саме згуртованість команди і кропітка праця гравців на тренуваннях дозволяє говорити про відсутність реальних суперників,які можуть перемогти "А-пілон",на теренах Уманщини. В волейболі потрібно тренуватися і досягати результатів ,а не базікати,як нам важко.
Цитувати
 
 
#13 Олександр Горенко 06.02.2012 23:33
Отара овець)))) Степендія 600грн.При бажанні можна було поіхати хоч за кордон. А вони чекали що їх завезуть)))))) І проблеми з фінансуванням з тренером існують в усіх, але справжній спортсмен це той хто без тренера без грошей показав результат а не той який чекає чогось і надіється на незрозуміло що! Де характер? Спідкнувшись потрібно встати і піти швидше а не заплакати і піти навчатись))))
Цитувати
 
 
#12 06.02.2012 19:26
и так же по поводу куража.Он был,был,нам не важно кураж,а важен результат.что есть то есть.Я знаю,что они потом должны были ехать на украину по студентах,и что??поехали-нет.вот поетому в Умани нет серьезного отношения к спорту,ни морального ни материального
Цитувати
 
 
#11 06.02.2012 19:24
я вас прекрасно понимаю,но есть ребята,с педа у которых намного больше спортивных данных чем например у игроков того же самого Апилона.Просто по слухам,я веть не знаю что там и как,так как я с России,у апилона есть деньги,и поетому они там переманили много игроков на свою сторону,ето веть так?так.А что есть в педа??а ничего.не денег,ни статуса,ни тренеров нормальных.и чего же вы хотите от ребят??что бы они сами все ето с неба брали?
Цитувати
 
 
#10 06.02.2012 18:35
Так,вчитись перша справа і обовязок студента,але це досить серйозна заява ,що заняття спортом заважають успішності студента.Я сам був студентом ,і вуз був серйозніший в плані важкості дисциплін,але мені спорт лише допомагав.І справа була лише в бажанні займатись.
Цитувати
 
 
#9 06.02.2012 18:31
Ні,команду педуніверситету розвалив не тренер Плаксій,вона розпалась по набагато банальнішій причині-команди не було.Так група волейболістів виграла область(чисто на куражі перегравши УНУС,хоча реально були слабшими),але за цей виграш вони(реальні "зірки" команди педуніверу) повинні завдячувати якраз Плаксію.Окремі студенти,які грали в волейбол в складі команди,набагат о більше згуртовані при поході на пиво.І тренування в них регулярніші ніж по волейболу.Якраз ц2і команді тренер не потрібний-вони самі майбутні тренери та викладачі,їх навчають теорії і практиці волейболу-але чи вчать і знають вони її-велике питання!
Цитувати
 
 
#8 06.02.2012 18:24
студентам поставили только одно в университете-ето учится и сдавать сессию,а все остальное их не должно интересовать.поетому пацаны и начали учится.
Цитувати
 
 
#7 06.02.2012 18:19
Я незнаю какой там был у них тренер,да и ето не важно.И где он сейчас??нету его.и команды тоже нету.если бы был хорошый тренер,то команда бы не роспалась,а так по вашым словам тренер ушел в Апилон,а пед остался ни с чем.По поводу того что вы все говорите типо звезды там в универе,ну ето спорный вопрос.ети звезды выиграли область в прошлом году по универах,так что будет неумесно говорить что там только звездятся.сумели ребята выиграть,выигра ли.тогда с ними тренер не играл, а они сами добились етого.что тут еще обсуждать.правильно ребята и сделали что не выходят теперь на площадку,за что им играть,стипенди и пообрезали,сесс ию не сдали,вместо того что бы учить,они занимались в зале днями,ети все выезды ничего хорошего не дали.что бы началось отношение нормальное,долж ен быть нормальный строгий тренер,который бы не позволял ничего лишнего делать,а только тринироваться,и потом можно что то требовать от команды.а что вы хотите 3 тринировками в неделю добится??высоких результатов??такого никогда не будет!!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам