Зміна місця проведення 1-го туру
Субота, 28 січня 2012, 12:16

Сикстет сильніших команд першого дивізіону зустрінеться в Теплику.

В звязку з просьбою приймаючої сторони 1-го туру (групи команд за 1-6 місця) 1-го дивізіону ВК "Оксанино" про затруднення з прийомом туру в с.Оксанина Уманського району, оргкомітетом було проведено попередні перемовини і вирішено перенести тур в смт.Теплик, команда якого любязно погодилась прийняти тур.

Тур перенесено в смт.Теплик по кількох причинах: 

 

  1. В Теплику всі волейбольні змагання проходять на найвищому організаційному рівні, який може відповідати навіть іграм професійної ліги;
  2. Тепличани мали і мають велике бажання прийняти в себе найсильніші команди першого дивізіону, що безумовно заповнить болільниками зали, де будуть проходити змагання.
  3. Стартовий тур в Теплику дасть змогу іншим командам, які будуть приймати в себе тури першого дивізіону на прикладі тепличан повчитись, як потрібно (в плані організації, в плані предстаництва,в плані суддійства, в плані популяризації волейболу) приймати тур.

Необхідно зауважити, що ігри першого туру в сикстеті (шістці) сильніших(переможців в своїх відбіркових групах) команд, повинні ще раз довести безкомпромісний характер ігор першого дивізіону. Команди повинні із першого туру показувати свої найкращі якості, тому що на цьому етапі слабих, або прохідних, суперників уже немає. Переможці в першому турі стають реальними претендентами на участь в фінальних іграх ліги та підвищення в класі на слідуючий рік.

Велике прохання до читачів сайту-повідомити новину про перенесення туру всім учасникам першого дивізіону.

 

 


 

Коментарі  

 
#3 Олександр Горенко 04.02.2012 10:31
Куди їхати в Маньковку чи в училище?
Цитувати
 
 
#2 Олександр Горенко 04.02.2012 10:29
Що за проблеми з туром в групі "Б"?
Цитувати
 
 
#1 03.02.2012 17:00
скажіть що за маячня через вітсутність лише 1-го гравця команди зніматися із змагань щеж дурість ,можливо причина в іншому :
1.посвариляся
2.забоялися ,але чого?
хай так і буде але команда це не 1-н гравець а 6 :lol:
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам