3-й тур вищого дивізіону
Неділя, 25 грудня 2011, 19:53

 

«Котовськ порожняк не гонить»

 

  Завершились ігри першого кола вищого дивізіону. Передноворічний святковий настрій, який уже заволодів широкими народними масами, схоже перекинувся і на волейбольні майданчики. Із задоволенням команди востаннє в цьому році зібрались разом, щоб провести волейбольний рік іграми на майданчику, де кожен з нас проводить досить вагомий шматок власного часу ,відведеного для відпочинку, за власною ініціативою.

Еліта ліги зустрічалась в очних поєдинках в славетному місті Котовську,яке ще пам’ятає самого комбрига Котовського ,одне імя якого жахало його ворогів.Як свідчить історія комбриг провів ряд успішних військових операцій,з яких завжди виходив переможцем.Дух славетного земляка частково передався і команді з цього міста. Котовці вперше в цьому розіграші приймали тур,приймали в прекрасному залі,щойно відремонтованому та зданому в експлуатацію. Багаточисельна армія глядачів отримала колосальне задоволення від ігор,вірніше від ігрової феєрії,яку продемонстрували команди на майданчику.
Дуже шкода,що в останній момент команда м.Іллінців відмовились від участі в турі по причинах початку зимової сесії в провідних гравців команди. Зимова сесія апріорі не може бути причиною пропуску заздалегідь спланованих та узгоджених із всіма командами зустрічей,тим більше команда-господар туру «Бірзула» регулярно і дисципліновано бере участь у всіх турах,хоча якраз котовцям дальше всіх приїздити на ігри. Тому,команді Іллінців зараховано технічні поразки 3-0 в обох зустрічах,які мали провести команди. Виконавчий комітет ГО «Асоціація А-пілон» попереджує всі команди про недопустимість подібного роду інцидентів в майбутньому. Але ,давайте безпосередньо до ігор.
В першій зустрічі оновлений «Екодім» здавав екзамен уманському «А-пілону». Кадрові перестановки вінничан безумовно пішли на користь-в Котовську гра команди була схожу на злагоджену гру шістьох волейболістів як одного гравця –зібрано, красиво ,настроєно і впевнено. В «Екодіма» виходило на майданчику все-і подача, і прийом,і атака,і блок .Одним словом - молодці. Уманчани підійшли до зустрічі в ослабленому складі-отримав серйозну травму гравець основного складу-діагональний Таранов Ігор А ле мабуть не тільки ця втрата завадила команді показати свою гру та переломити хід зустрічі,яка складалась не на їх користь. По розповідях самих гравців було дуже важко грати проти «Екодіма», який спіймав кураж. Гравці «А-пілона» кураж не спіймали -за що і поплатились втратою очок. Бонус уманчанам-що це лише перше коло-попереду матчі-відповіді і можливість взяти реванш.
  В новому залі,перед очима своїх болільників та глядачів «Бірзула» не мала права програвати молодій команді «Поділля». За відсутності основного звязуючого Пастуха В. вінничани не змогли на рівних боротись з котовцями.» Бірзула» заслужено виграла 3-0. До честі сказати боротьба була, були потуги до виграшу в «Поділля»,але підсилену домашніми стінами «Бірзулу» не можна було спинити.  
В наступному поєдинку вже «Поділля» виступало як команда-господар. Уманчани-збірники грали з вінничанами очко в очко,але все-одно поступились-«Поділля» виявилось сильніше в кожній із трьох партій.3-0-перемога,яка і уманчанам дала змогу не тільки набратись безцінного досвіду,але і досить голосно заявити про вдосконалення майстерністі гравців та команди в цілому,що дає змогу команді-дебютанту на рівних боротись з одним із грандів ліги.
  Самою гучною сенсацією завершилась остання зустріч в турі. «Бірзула» без варіантів програла «Екодіму».Котовці не тільки не змогли «віддячити »вінничанам на досадну поразку в першому турі ,але і програли вчисту,без варіантів. Перемога над чемпіонами вивела «Екодім» на заслужене перше місце в турнірній таблиці. На першому місці вінничани дійно заслужено і почувають себе комфортно-на сьогодні лише вони змогли набагато покращити та вивести на новий рівень свою гру,команда знаходиться в постійному творчому пошуку і з кожної гри роблять правильні висновки. Результат , як бачим, не забарився. 

 


 

Коментарі  

 
#4 27.12.2011 20:55
Тоді це зовсім було цікаво-хто ж тоді програв Бірзулі персонально,хоч а б за версією тренера
Цитувати
 
 
#3 27.12.2011 17:29
Цитую аватар:
Невже на майданчику ?!

100% відіграв усю гру!
Цитувати
 
 
#2 27.12.2011 14:25
Невже на майданчику ?!
Цитувати
 
 
#1 27.12.2011 11:00
За відсутності основного звязуючого Пастуха В. вінничани не змогли на рівних боротись з котовцями. Пастух був))))
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам