Превю новорічних перегонів
Четвер, 22 грудня 2011, 15:16

Передноворічний тур команд вищого дивізіону

  В суботу,24.12.2011 року в нововідремонтованому залі Котовської міської гімназії відбудеться черговий і останній в цьому році тур розіграшу ліги А-пілон в цьому році.Відбудеться він серед команд вищого дивізіону. Номінальними господарями туру виступить команда "Бірзула" Котовськ.

"Бірзулі" в даному випадку мабуть трохи пощастило-на звітний тур припадають одні із самих цікавих та непередбачуваних зустрічей регулярного розіграшу.Вв Котовську очікуються особливі по непередбачуваності та особливому духу поєдинки-адже зустрічаються сусуди по турнірній таблиці,і від результату туру багато в чому залежить і фінальна розстановка команд перед фінальними іграми.Не будемо забувати про принциповість зустрічей між друзями-суперниками "Поділля"-"Бірзули","Екодіма"-"А-пілона",Іллінців та Умані.Про кожну із зустрічей можна попередньо написати цілу статтю-але в цілях економії Вашого часу-порахуємо всі плюси та мінуси після гри.

Як ніколи команди налаштовані на перемоги в турі і гарний настрій на Новорічні свята. Тому запрошуємо всіх бажаючих відвідати цікаві і видовищні поєдинки серед волейбольних грандів ліги "А-пілон"!!!

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам