2 -й тур першого дивізіону
Вівторок, 22 листопада 2011, 10:02

Малий фінал в першому дивізіоні

Проанонсований другий тур в першому дивізіоні відбувся.Відбувся на землях Маньківщини та Тепличчини.Команди першого дивізіону,які брали участь в змаганнях продемонстрували свої найкращі ігрові кондиції і в чесній боротьбі намагались довести суперникам свою зверхність та непоступливість в іграх туру.Разом з тим команди продемонстрували дух дружби та взаємоповаги між суперниками.Якраз тієї дружби та взаємоповаги,які,надіємось, стануть девізом та дороговказом наших змагань.Команди разом з глядачами в черговий раз довели,що популяризація спорту взагалі і волейболу зокрема вже дає свої плоди: повні зали глядачів,болільників і просто небайдужих до спорту людей стали окрасою туру.


Підгрупа А першого дивізіону вперше в цьому розіграші зібралась в смт.Теплик. Другий тур став останнім та вирішальним в підгрупі,де брали участь 5 команд. Група зібралась не в повному складі,так як по невідомих причинах на змагання не зявилась команда УДПУ. Згідно з Положенням команді були зараховані технічні поразки від команди «СПМ» Умань та команди «ІАК» Іллінці з рахунком 0-3.На превеликий жаль дуже непогана команда студентів педуніверситету опустилась в турнірній таблиці нижче трійки лідерів,які продовжать боротьбу за право виступати з найсильнішими командами ліги в фінальній стадії .В інших іграх все пройшло без особливих сенсацій. Уманський «Інтер» був на голову сильніший від земляків із «СПМ» 3-0, тепличани очікувано виграли в студентів із Іллінців 3-0.Найбільш очікувана гра «Інтер»-Теплик пройшла під диктовку господарів майданчика ,які без зайвих клопотів здолали уманчан 3-1.
ОТОЖ: З підгрупи А в групу сильніших виходять команди Теплика,Інтера та Іллінців. Команди СПМ та УДПУ будуть продовжувати боротьбу за 6-11 місця в дивізіоні.
Варто відзначити організацію змагань на найвищому рівні. І прийом команд,і суддівство ,і представництво глядачів,і медіа-підтримка та увага з боку місцевої влади-все на найвищому рівні. Так що тепли чани отримують найвищу оцінку за організацію проведення туру.
Не відстали в організації і маньківчани. Тур в групі Б першого дивізіону відбувався в щойно відремонтованих спортивних залах школи №1.Поскільки змагання проводились паралельно в двох спортивних залах-це досить пристойно прискорило процес. Розпочався тур очною зустріччю між лідерами підгрупи-командами УНУС та Оксанино. Вигравши дві партії студенти заспокоїлись і вирішили довести зустріч до перемоги як говориться « на клас». Але чи то « клас» був низький,чи « розслабуха» завелика-але перемогти молоду команду Оксанино в цей раз не судилось.3-2 –такий фінальний рахунок феєричної та нервової гри. УНУС не змогли подарувати перемогу до ювілею кафедри фізвиховання вузу. В зустрічі «Базиса» Кочубіївки та «Уманьпива» перемогу святкували волейболісти " Уманьпива" 3-1. «Уманьпиво» зробили правильні висновки із першого туру і зуміли відіграти зустріч в одного із старожилів ліги. Правильна установка і настрій на гру дали можливість отримати задоволення дебютанту від першої перемоги в лізі. Не можна сказати про про те ,що "Базис" програв безвольно.Команда програла в боротьбі,але результат ії задовольнив мало.
Ніяких проблем не виникло і в лідера підгрупи «Б» жажківського «Колоса».3-0-по черзі жажківчани переграли УНУС та господарів майданчика- «Кумів». Взагалі по рівню гри,який показує «Колос», ця команда стає одним із головних претендентів на підвищення в класі . Як для дебютанта ліги це дуже непогано і є гарним орієнтиром для інших команд першого дивізіону. У «Колоса» залишилась одна принципова зустріч із командою «Оксанино»,яка те ж ще не зазнала гіркоти поразок в розіграші.В звітному турі в другій грі оксанинські волейболісти переграли «Уманьпиво» 3-1.І знову «Уманьпиво» змогли виграти партію в лідера-ще пару-трійку ігор і команда зможе записати в актив перші очки за перемогу.Особливою напругою відзначилась остання зустріч туру між господарями та «Базисом».Команди по-черзі вигравали партії,набирали очковий гандикап в слідуючі і в підсумку програвали. На тайм-брейку,де ,як відомо,волейболу менше ніж удачі,перемогу вирвала команда «Кумів»,2-3,принісши велике задоволення місцевим глядачам та болільникам. Перші перемоги в турі відзначила команда Маньківки,з чим їх вітаємо.
Турнірне становище команд в групі перед останнім туром: практично забезпечили місце в чільній трійці «Колос» та «Оксанино». Має теоретичні шанси вийти на третє місце команда «Базис»,але при умові,що вона переграє УНУС на його майданчику. Команди «Уманьпиво», «Куми» складуть компанію аутсайдерам групи «А» в боротьбі за 7-11 місця в дивізіоні.

 

Наступний тур в групі «Б» відбудеться згідно календаря в спортивній залі УНУС 10.12.2011 року. Після закінчення ігор групи Б буде розроблено календар ігор для заново сформованих груп першого дивізіону.

 


 

Коментарі  

 
#11 10.12.2011 20:30
як зиграли останний тур в групи .Б.
Цитувати
 
 
#10 06.12.2011 17:37
Але цікава команда оксанино ,такий підбір кадрів порівняно з прошлим сизоном вражає!!!
Цитувати
 
 
#9 Олександр Горенко 03.12.2011 19:35
Будемо надіятись що так буде і надалі)))
Цитувати
 
 
#8 28.11.2011 16:18
Так жашківський колос ще не зустрівся з гідним суперником ,які б хочаб набрали очок 23, некажучи про виграну партію!
Цитувати
 
 
#7 23.11.2011 17:28
Так буде цікава зустріч і також цікавою буде гра жашкова з оксанино!
Цитувати
 
 
#6 Олександр Горенко 23.11.2011 15:36
Центральна гра туру гпи "Б" Куми - Уманьпиво)))
Цитувати
 
 
#5 23.11.2011 13:44
Група сильніших сформується з таких команд
1.жашків
2.оксанино
3.теплик
4.інтер
5.унус
6.іллінці
залишилось дочекатись останнього туру ліги і проведення жеребкування
Цитувати
 
 
#4 23.11.2011 11:18
Теплик - Інтер (3-1)виправити
Цитувати
 
 
#3 23.11.2011 08:29
Правда в них 7 пунктів набраних очок
Цитувати
 
 
#2 22.11.2011 21:35
В цьому випадку 3 командою в групу сильніших стає унус
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам