анонс 2 туру
Середа, 16 листопада 2011, 18:55

Анонс 2-го туру серед команд 1-го дивізіону

Ось і пробігли майже два тижні від старту розіграшу ліги в першому дивізіоні.Перший тур приніс командам свої радощі перемоги і неприємності поразок.За період між турами волейболісти старанно готувались до нових баталій і можливості позмагатись за вихід в групу сильніших. Емоційна напруга зростає перед змаганнями виїзного туру з дня в день і знайде свій розряд лише з останнім очком і перемогою чи поразкою в 2-му турі.

Група А. Теплик
Давно відома Мекка волейболу в м.Теплик Вінницької області готова прийняти змагання групи в спортивній залі(вірніше 2-х залах) середньої школи №1. Про серйозність підготовки свідчить і зацікавленість місцевої влади в проведенні змагань на самому високому рівні. Що стосується ігрової складової туру, то в зв’язку з тим,що в групі А пять команд,саме в Теплику визначаться три команди групи,які зможуть продовжити боротьбу за 1-6 місце в дивізіоні.Одна з найбільш цікавих зустрічей в групі-«Інтер»-«Теплик». Ми щорічно бачим цей поєдинок,і щорічно він відзначається особливою атмосферою боротьби і непоступливістю команд. Цікаво ,яку суміш підготували команди цього року. І хоча,беззаперечно,дуже гарні шанси на перемогу в групі має команда Теплика,яка проводить ігри на своєму майданчику маючи 2 перемоги, всі, без винятку,команди мають гарні шанси на вихід з групи-тому, говорив класик «борітеся-поборите»
Група Б. Маньківка
Поскільки в Уманському національному університеті садівництва відзначається 60-річчя кафедри фізичного виховання,було вирішено провести тур в м.Маньківка. Місто славної команди «Кумів» завжди забезпечувало гарне представництво болільників та теплий прийом командам-учасникам. В групі Б теж є окреслений лідер, навіть 2 –це команди УНУС та «Колос» Жажків. І саме «Колосу» випаде нагода зустрітись нарешті з міцнішими командами групи. Як і в групі А ,шанси на вихід з групи теж мають всі команди- тому бажаєм удачі всім командам в здобутті путівки в чесній безкомпромісній боротьбі.

 

 


 

Коментарі  

 
#5 28.11.2011 16:17
Так жашківський колос ще не зустрівся з гідним суперником ,які б хочаб набрали очок 23, некажучи про виграну партію!
Цитувати
 
 
#4 21.11.2011 14:57
Які результати 2-го туру в групах А,Б ?
Цитувати
 
 
#3 19.11.2011 22:27
Лящики-унус:-D
Цитувати
 
 
#2 18.11.2011 21:59
Ну так завтра в маньківці побачим хто стане лідером групи!!!
Цитувати
 
 
#1 17.11.2011 22:47
Унус лідер? але в першому турі вони показали трішки хаотичну гру ...
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам