Перший тур першого дивізіону
Понеділок, 07 листопада 2011, 14:09

 Початок розіграшу ліги серед команд першого дивізіону засвідчив про неабиякий інтерес учасників змагань до цьогорічного розіграшу. Можливо у глядачів із сторони викликає подив бажання гравців в вихідний день викластись для досягнення результату командою на волейбольному майданчику замість спокійного лежання перед телевізором,або споживанням пива чи напоїв посерйозніше в компанії в спеціальних закладах. Але бажання це виникає після багатоденних тренувань і приносить фізичне і емоційне задоволення набагато більше і воно набагато триваліше чим пуста трата часу на вищевказаний "відпочинок". Тому, насамперед, хотілося б привітати від імені організаторів змагань спортсменів та болільників із стартом нового волейбольного сезону,побажати міцного спортивного здоровя,удачі та успіхів і на майданчику і поза ним. 

Перший тур,як завжди,показав амбіційність команд в завоюванні головного трофею дивізіону.Склад команд помірно обновився в якіснішу сторону за рахунок нових гравців.Деякі команди (як команди Городецького та Кочубіївки) обєднались для підсилення гри в одну командуКрім того,появились зовсім нові і не менш амбітні команди із Жажкова та Умані,які теж не бажають пасти задніх.Не дивлячись на деяке непорозуміння та збіги в організації змагань варто відзначити ,що тур пройшов на вельми пристойному рівні і показав орієнтири,до яких потрібно націлюватись при проведенні слідуючих турів. 

Результати ігор:

Група А:

  • "СПМ"-"ІАК" Іллінці 0-3,
  • "СПМ"-Теплик 0-3,
  • "Інтер"-"ІАК"Іллінці 3-2,
  • Теплик-УДПУ 3-1

 

Одноосібним лідером стала команда з Теплика,яка по підбору виконавців може претендувати і на загальну перемогу в дивізіоні,на другому місці команда "Інтер",давній принциповий суперник Теплика в боротьбі за чемпіонство.Команди УДПУ,СПМ та "ІАК" Іллінці поки що не мають серйозного очкового доробку,але це лише перший тур і вся боротьба попереду.

Група Б:

  • "Базис" Кочубіївка-"Колос" Жажків 0-3,
  • "Уманьпиво"-УНУС 0-3,
  • УНУС-"Куми" Маньківка 3-1,
  • "Куми" Маньківка-ВК "Оксанино" 0-3,
  • "Базис"-"Оксанино" 0-2,
  • "Колос" Жажків-"Уманьпиво" 2-0

Новачки із Жажкова,команда "Колос" разом із студентською командою УНУС та ВК "Оксанино" отримали свої перші перемоги та очковий здобуток,що викликає спрогнозовану серйозну боротьбу за лідерство в групі в слідуючих очних зустрічах.Підсилені маньківські "Куми" та обєднаний "Базис" ще теж далеко не все сказали в боротьбі на майданчику-і теж в слудуючому турі будуть виясняти хто гідний лідерства.Дебютанти із "Уманьпива" здобули перший досвід боротьби в наших змаганнях і,на мою думку,теж мають можливість та бажання підняти рівень майстерності і дати бій лідерам групи.

Слідуючий тур в дивізіоні пройде 19.11.2011 року згідно розкладу.

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам