Кубок Ліги
П'ятниця, 21 жовтня 2011, 17:01

Звіт про розіграш кубку ліги «А-пілон» сезону 2011-2012 років

Розіграш цьогорічного кубку, який відбувся в суботу 15 жовтня 2011 року,був проведений по новій експериментальній схемі. Вперше в розіграші кубку не брали участь команди вищого («елітного») дивізіону ліги «А-пілон». Не брали участь не тому, що не хотіли завоювати трофей, а по причині дати таку можливість командам першого дивізіону. Крім того, розіграш кубку став своєрідним тестом на профпридатність окремих команд до ігор в вищому дивізіоні, адже заздалегідь організаторами було заявлено цілі відібрати кращі команди для участі в розіграші ліги серед команд вищого дивізіону.

Турнір проводився в одному з кращих ігрових залів м. Умань – спортивній залі Уманського педагогічного університету,який по своїх параметрах спроможний приймати ігри навіть професійної волейбольної ліги. По результатах короткої наради із представниками команд було вибрано формулу розіграшу кубку: всі команди (а заявились на турнір 10 команд) згідно рейтингу за попередні періоди було розподілено в три групи,переможці яких в фінальних двобоях визначили б переможця турніру.
Отож ,група «А».
В групу ввійшли команди смт. Теплика, Уманського національного університету садівництва(УНУС), с.Оксанино та команда «СПМ».
Вже перші ігри в групі показали націленість Теплика на завоювання кубку.Добротна команда, сплав молодості та досвіду, без варіантів розгромила команду «СПМ»,яка по рівню гри поки що не суперник таким командам. Оновлена команда Оксанино дала справжній бій старожилам ліги,і одним із фаворитів розіграшу команду УНУСа . До останнього м’яча на тай-брейку обидві команди мали однакові шанси на успіх в зустрічі. Але фортуна була більш прихильною до команди УНУС,яка і вирвала перемогу 2-1.
В наступній зустрічі за перше місце в групі фортуна була прихильнішою уже до команди Теплика,яка здобула путівку в фінальний раунд теж завдяки перевазі на тай-брейку.В останній зустрічі групи команда Оксанино здобула втішні бали за перемогу над командою СПМ(2-0).
Група «Б»
В першій зустрічі групи «Б» зустрічались команди «Базис» Кочубіївка та команди-господаря залу Уманського державного педагогічного університету (УДПУ). Збірна «Базису» (з с. Городецького та с. Кочубіївки) показала дуже достойну гру проти одного з призерів цьогорічного розіграшу 1-го дивізіону ліги,та переможцю обласної спартакіади серед вузів. Лише завдяки майстерності та запалу молодої команди, УДПУ взяли гору над «Базисом» ,2-0. В слідкуючій зустрічі уже знову сформована команда Іллінців екзаменувала «Базис» на бажання завоювати кубок. Гра теж була досить напруженою по ходу,але на табло вперто ріс рахунок лише на користь Іллінців. Команда з Вінничини приїхала своїм бойовим складом,і розраховувала теж тільки на перемогу.2-0-виграш Іллінців.
В останній зустрічі групи в очному поєдинку вирішувалась доля путівки в фінальний раунд між командами УДПУ та Іллінців. Це була одна з кращих ігор на турнірі,як відмітили болільники. Не можна було спрогнозувати підсумок гри до останнього розіграшу останнього очка. І все-таки Іллінці не випустили перемогу із своїх рук,перемігши команду УДПУ на тай-брейкові 14-15.
  Група «В»
Поєдинки групи «В» почались із зустрічі команд Маньківки та «Юніора». «Юніор» отримав першу перемогу на турнірах подібного рівня саме завдяки більшій майстерності (вважайте тренованості). Граючий тренер юніорів, Сіволдаєв В. намагався не стільки допомагати ефективними атаками,скільки організувати команду на самостійну гру,яка дала б бажаний результат. 2-0-перша перемога «Юніора». В другій зустрічі оновлений за літо «Інтер» знову в своєму минулорічному стилі виграв 2-1 в Маньківки,зумівши безвольно програти першу партію, а потім, «розстрибавшись» ,без варіантів виграти дві послідуючі. І знову ,як і в групі «Б» ,путівку в фінальний раунд розігрували дві команди в очній зустрічі. І знову на майданчику проходила запекла боротьба за кожен м’яч. І знову перемогу здобула трішки досвідченіша команда на тай-брейкові, вигравши всього 1 очко 14-15.
Лише цієї весни за рівнем гри та майстерністю виконавців «Юніор» не становив ніякої загрози для «Інтера», а сьогодні зовсім трішки не хватило до реального місця в фіналі.
Фінальний раунд розпочався феєричною грою основних фаворитів турніру-Теплика та Іллінців.Обидві команди провели по одній важкій грі в групах-і в очному протистоянні теж вийшли на трьохпартієву гру при дуже щільному очковому протистоянні по ходу гри. Іллінецькі волейболісти змогли відірватись на тай-бреку та заслужено перемогли.Теплик вдовольнився другим номером зустрічі.
В слідкуючій грі Іллінці ще не «паливі» перемоги в попередній зустрічі перемогли уманський «Інтер» 2-0.Зважаючи на пізній час,було вирішено третю гру (між «Інтером» та Тепликом )не проводити,присудивши обом командам 2-і місця в розіграші.
А переможцем турніру,і власником кубку ліги «А-пілон» сезону 2011-2012 року стала команда з м.Іллінці,з чим її щиро вітаємо!!!!
  По результатах розіграшу оргкомітетом турніру та виконкомом ГО «Асоціація Апілон» було вирішено запросити команду Іллінців в розіграш ліги «А-пілон» сезону 2011-2012 року до команд вищого дивізіону. Другою командою,яка буде брати участь в вищому дивізіоні ліги стане студентська збірна вузів м.Умань, попередня згода між керівництвом команд вузів вже досягнута. {mos_fb_discuss:2} 


 

Коментарі  

 
#1 02.11.2011 17:38
Але якщо взяти команда оксанино заслуговує на матч реванш!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам