Початок нового сезону
Неділя, 21 серпня 2011, 18:29

Як не хочеться,але літо-2011 поступово і передбачено доходить до свого "фіналу"-Дня незалежності і незабаром передасть свої права осені.Для любителів волейболу це означає перехід із відкритих майданчиків паркового та пляжного волейболу в зали.А для організаторів змагань ліги "А-пілон" це означає багато роботи по організації змагань.
Із 20.08.2011 р оголошується офіційний прийом заявок на участь в розіграші ліги "А-пілон" сезону 2011-2012 року в першому та вищому дивізіоні.

Попередньо заявки можна узгодити по телефону 0633969190

Офіційні тексти положення розіграшу ліги "А-пілон" будуть розіслані після отримання попередньої заявки . Крім того,вже опрацьовано і узгоджено із керівництвом ГО "А-пілон" регламент розіграшу ліги на період до 2015 року. Регламент буде розміщено на нашому сайті для загального ознайомлення,т.я. положення на умови розіграшу ліги сезону 2011-2012 розроблені на основі регламенту.
В сезоні 2011-2012 року в лізі вперше планується започаткувати змагання серед ветеранів "40+".Змагання будуть проводитися паралельно основному розіграшу. Планується виділити змагання ветеранів в окреме змагання при заявці не менше 5-ти команд ветеранів. При розподіленні команд по дивізіонах організаторами будуть враховані рейтинг і досягнення в попередніх розіграшах,а також рівень гри команди,який дозволить проводити цікаві поєдинки на протязі всього розіграшу.Окремо буде розлянуто питання про проведення всіх турів розіграшу в м.Умань.  
Офіційний розіграш ліги планується традиційно відкрити розіграшом кубку ліги ,який проводиться на день міста Умань(перша неділя жовтня).

 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нове на сайті

Зареєструйтесь і надсилайте повідомлення іншим зареєстрованим на сайті користувачам